petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Üretim için salma kafes nasıl olmalı

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Mesbüş tarafından 2 Mayıs 2016 başlatılmıştır.

1. Mesbüş

Mesbüş Member

Beğenileri:
    9
    2 çift var şuan salma kafese attım salma kafeste neler olmalı neler koymalıyız 2 yavrulukmu tek yavrulukmu takmam gerek neler olmali yorum ve önerilerinizi bekliyorum saygılar...

2. hkıral

hkıral Member

Beğenileri:
    0
    Bence Salma çift kuşlar için büyük bir risk. Ama illa kullanacağım diyorsanız tabiki iki Yuvalık kullanmalısınız. Her kafeste bulunması gereken ne varsa salmada da olmalı...

3. Mesbüş

Mesbüş Member

Beğenileri:
    9
    Salma üretim için daha elverişli diyenler var bu doğru mu? Salma geniş sadece 2 çift olucak

4. deniz kom

deniz kom Active Member
    Altın Üye

Beğenileri:
    32
    genişten kasıt nedir? eğer piyasada satılan çifthaneler tarzı ise onlar küçük, yarına kavgalar başlar. yuvalık en az çift sayısı kadar olmalı, ideali ise 1-2 tane fazla koymaktır. yemlik ve suluk da çift sayısı ya da daha fazla olmalı ki kavgaların önüne geçilsin.

Sayfayı Paylaş