Karadeniz Pet

Üretim yeri uygunmu

Özer ÇAĞLAR

Meraklı Üye
S.a özellikle üretim yapan ustalar bilir 2 çift kuşum var yakında 1 çift daha gelicek evin kilerine fazla giren yok odalara girip çıkan oluyor rahatsız olnasınlar istiyorum üretimde sıkıntı olurmu odalara göre az ışık alıyor fakat karanlık değil camı bulunmakta çiftlerim burda üremede sıkıntı yaşarmı şimdiden teşekkürler

Gündüz içeri ışık giriyor bi oda kadar olmasada fikirlerinizi bekliyorum

Son düzenleme:
Eyer havalandırma sistemini ayarlaya bilirsen olur. Muhabbet kuşu beslerken en önemli şeylerden birisi temiz hava sirkülasyonu dur. Cama havalandırma fanı yerleştirirsen rahatlar içerisi düzgün bir gün ışığı aydınlatması ile kullanılabilir

Kilerin yan tarafı açık yani resimde gözüken camın dışında birde kapı var eve giriş yapılan ve havası gayet ferah serinlik olarakta odalara göre daha serin dediğiniz gibi ek olarak bi aydınlatma takviyesi ayarlıcam ek olarak resimi gece ışıksız çektim gündüz çekip görüşlerinize sunarsam daha anlaşılır olur teşekkürler

Bu resimde sabah 10 gibi çekildi yer konusunda sıkıntı olurmu

Bu resimde sabah 10 gibi çekildi yer konusunda sıkıntı olurmu
hayır sorun yok ama orda temizliği nasıl sağlayacaksın çok fazla eşya var en azından kafesleri koyacağın alanı boşaltman lazım. Tüyü yem kabuğu mama artıkları dağılacak etrafa o kadar kalabalık varken temizleyemezsin zamanla da bakteri üretir o artıklar temizlenmezse