petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

üretimde tecrubeli abilerimizden yardım istiyorum :/

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve ErenHtp tarafından 4 Aralık 2013 başlatılmıştır.

1. ErenHtp

ErenHtp Guest

Merhabalar bende burdaki cogu kisi gibi kuslarimin yeni yavru yapmalarini istiyorum bu beni cok mutlu edicek ama bir turlu olmuyor
    Kuslar yaklasik 3 aaydiraymi kafesteler ve salmadim hic disinin gagasi tamamen kahverengi oldu erkekde basini sallaya sallaya bir hal oldu erkek benim 1 yıllık evcil kusumdu onun yanina aldim disiyi. Dişi yuvaya arada giriyor genelde icine bakiyor kafasini sokuyor benim erkek cildiriyor o zaman. Yumurta mamasi hazirlayip veriyorum ama hala yumurtlama yok 3 aydir bekliyorum sizce ne yapmaliyim

2. hüseyin duman

hüseyin duman New Member

Beğenileri:
    0
    sabır ....acele etme rahat bırak kuşları gerisini onlar halleder...

3. Mert AKSOY

Beklemeye devam et kardesim. Disi hazir olunca onlar halleder ;)

4. Salih ÇEVİK

Beğenileri:
    1
    Hiç eahatsız etme yemini mamasını ver başka rahatsız etme sabıtla bekle yavru gelecektir

5. abdulkerim demir

Beğenileri:
    0
    bence erkekte sorun bazen dişiler erkekleri beğenmez ne kadar anlaşsalarda. o yüzden çiftleşme olmuyor.sen dişiyi beğendiği başka bir erkeğin yanın at 1 haftaya kalmaz çiftleşir bundan emin ol

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 21:34 -->-> Daha önceki mesaj 21:33 --

tecrübe ile sabittir

6. ErenHtp

ErenHtp Guest

Degistirmeli miyim

GT-I9500 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

7. abdulkerim demir

Beğenileri:
    0
    dişinin yanına damızlık bir erkek at

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 21:41 -->-> Daha önceki mesaj 21:41 --

dişi dünden hazır erkeği beğenmiyor

8. ErenHtp

ErenHtp Guest

Evcil kusumada kiyamiyorum :/

9. abdulkerim demir

Beğenileri:
    0
    onu değiştirme sende kalsın dicem başka bir damızlık erkek al imkanın varsa eğer imkanın ve yerin yoksa uzun bir süre beklersin dişi kızışmış o zaman a kdar kızışması geçmez ise

10. ErenHtp

ErenHtp Guest

Alt komsuda hollanda ırkı damızlık erkek vardı sana vereyim diyordu

11. abdulkerim demir

Beğenileri:
    0
    benim diyeceğim bu kadar ne yapacağın artık sana kalmış benim kuşta erkekle çiftleşmiyordu erkeği değiştirdim şu an altında 2 yumurtası var

12. Serdar KARAKUŞ

Beğenileri:
    1
    ben 7 aydır beklıyorum dişi ancak kızıştı. bakalım bir süre daha beklicem gözlemlicem eğer olmaz ise dişi yada erkeği değiştirecem. başka yolu kalmıyo.

13. ErenHtp

ErenHtp Guest

Suan disi yuvaligin agzinda erkekde arkasinda erkek boyle bugulu bir sesle otuyor opusuyorlar ama disi biraz opustukten sobra gaga atiyor

Sayfayı Paylaş