Karadeniz Pet

üretimde tecrubeli abilerimizden yardım istiyorum :/

• Konbuyu başlatan ErenHtp
  • Başlangıç tarihi
E

ErenHtp

Guest
Merhabalar bende burdaki cogu kisi gibi kuslarimin yeni yavru yapmalarini istiyorum bu beni cok mutlu edicek ama bir turlu olmuyor
Kuslar yaklasik 3 aaydiraymi kafesteler ve salmadim hic disinin gagasi tamamen kahverengi oldu erkekde basini sallaya sallaya bir hal oldu erkek benim 1 yıllık evcil kusumdu onun yanina aldim disiyi. Dişi yuvaya arada giriyor genelde icine bakiyor kafasini sokuyor benim erkek cildiriyor o zaman. Yumurta mamasi hazirlayip veriyorum ama hala yumurtlama yok 3 aydir bekliyorum sizce ne yapmaliyim

sabır ....acele etme rahat bırak kuşları gerisini onlar halleder...

Beklemeye devam et kardesim. Disi hazir olunca onlar halleder ;)

Hiç eahatsız etme yemini mamasını ver başka rahatsız etme sabıtla bekle yavru gelecektir

bence erkekte sorun bazen dişiler erkekleri beğenmez ne kadar anlaşsalarda. o yüzden çiftleşme olmuyor.sen dişiyi beğendiği başka bir erkeğin yanın at 1 haftaya kalmaz çiftleşir bundan emin ol

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 21:34 -->-> Daha önceki mesaj 21:33 --

tecrübe ile sabittir

Degistirmeli miyim

GT-I9500 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

dişinin yanına damızlık bir erkek at

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 21:41 -->-> Daha önceki mesaj 21:41 --

dişi dünden hazır erkeği beğenmiyor

Evcil kusumada kiyamiyorum :/

onu değiştirme sende kalsın dicem başka bir damızlık erkek al imkanın varsa eğer imkanın ve yerin yoksa uzun bir süre beklersin dişi kızışmış o zaman a kdar kızışması geçmez ise

Alt komsuda hollanda ırkı damızlık erkek vardı sana vereyim diyordu

benim diyeceğim bu kadar ne yapacağın artık sana kalmış benim kuşta erkekle çiftleşmiyordu erkeği değiştirdim şu an altında 2 yumurtası var

ben 7 aydır beklıyorum dişi ancak kızıştı. bakalım bir süre daha beklicem gözlemlicem eğer olmaz ise dişi yada erkeği değiştirecem. başka yolu kalmıyo.

Suan disi yuvaligin agzinda erkekde arkasinda erkek boyle bugulu bir sesle otuyor opusuyorlar ama disi biraz opustukten sobra gaga atiyor

Geri