Karadeniz Pet

Üretime Kaldığımız Yerden Devam

Ümit BAY

Paylaşımcı Üye
Arkadaşlar Merhaba Eski Arkadaşlar Beni Çok İyi Tanır

Adım Ümit 26 Yasındayım İstanbulda Oturmaktayım Doğduğumdan Beri Evimizde Kuş Hiç Eksik Olmadı 2008-2015 Yılları Arasında Profesyonel Olarak Çalışan 25 Takım İle Üretim Yaptım Zaman Zaman 40 50 Ye Kadar Çıktı Sadece Anaç Adetleri Yavrular Hariç Genelde Ağırlıklı Olarak Tepeli Muhabbet Kuşu Üretimi Yaptım Çeşitli Yarışmalardan Çeşitli Dereceler Aldım 2014 Sonu 2015 Başı Gibi Kızıp Üretimhanemi Kapatmak Zorunda Kaldım Ve Su An Uzun Bir Aranın Ardından Tekrar Üretimhanemi Kurdum Yavas Yavas Kurmaya Devam Ediyorum Yardıma İhtiyacı Olan Bütün Arkadaşlara Yardımcı Olmaya Çalışacağım İyi Forumlar Dilerim

Hoşgeldiniz. Sizin gibi üretim yapmak isteyen kişilere çokca yardımınızın dokunacağına şüphe yok...

Hayırlı olsun, Allah utandırmasın.
Kuş beslemek kolay kolay bırakılamıyor.

selamlar bende üretim yapmak istiyorum ama ortamıyla yasam kosularıyla hic bi bilgim yok yardım istiyorum tskler

Ben bu Rıdvan Dilmen tipi kuşları seviyorum ama Samsunda hala bu üretici veya güvenilir bi pet Shop bulamadım

Merhabalar balıkesirde yasıyorum bende bu ırktan arıyorum fakat bulamadım pet shop cok sınirlı ve bu cins yok yardımcı olabilirmisiniz simdiden teşekkürler

Merhaba Arkadaşlar İletişime Geçerseniz Benimle Yardımcı Olabilirim Sizlere İyi Forumlar

günaydinlar ankarada olan varmı erkek kuşum öldü dişiye eş almam lazim yardım