petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

üstadlardan yardım istiyorum

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve mehmet fidann tarafından 25 Aralık 2014 başlatılmıştır.

1. mehmet fidann
    Gizli

Öncelikle iyi akşamlar arkadaşlar uzun zamandır muhabbet kuşu bakıyorum 1 sene öncesine kadar hep tek kuş bakıyodum üretmeye merak saldım 1 çift aldım 2 ay önce 2 çiftimide yaptım şuanda 2 . çiftim var ama dahada büyütmeyi düşünüyorum bu siteden allah bin kere razı olsun üstadların sayesinde çok bilgi edindim ve üretim yapabileceğimi düşünüyorum evimde gayet müsait boş bi odam var tamamen bu odayı muhabbet kuşlarına ayıracağım kafamda bazı sorular var kafeslerde mi üretim yapsam yoksa odanın yarısını bölüp kümes şeklinde içini güzelce dizayn edip kafeste toplu bi şekilde mi üretime geçsem diye düşünüyorum bu işe 5 6 çiftle başlamayı düşünüyorum üstadlar bana bi fikir verirse gerçekten çok sevinirim .

2. KORDON

KORDON Active Member

Beğenileri:
    2
    Salma tarzinda sorun cok oluyordiye duyuyoruz. Bence acemiligi kafeste atin salmaya sonra gecin.

3. Levent ACAR

Levent ACAR Well-Known Member

Beğenileri:
    75
    Hayırlı olsun. Üretim metodu tercih meslesi, nasıl istersen yapabilirsin. Salam üretimde istediğim kuşları eşleştirme şansın yok. Ancak verimin daha yüksek olduğu söyleniyor.
    Oturduğun yer apartman dairesi ile ses problem olacaktır çok çiftte.

4. Muhammed Hamza Acar

Altın Üye

Beğenileri:
    0
    Ses problemi olucak usta söyliyim hele erkekler çiftleşmek istediğinde yer yerinden oynar :D

5. Yusuf Kürşat AKKUŞ

Beğenileri:
    231
    Bence en güzeli kafes düzeni. Maşaallah kuşlarınıza

6. Ercan YAŞAR

Ercan YAŞAR Active Member

Beğenileri:
    11
    Kafes düzeni en temizi salma da en çok Karşılaşılan yumurta Kırma yavru öldürme ve bazı Çapkın erkeklerin başka dişilere yanaşması sonucu ciddi kavgalar. He bir de kim kimin yavrusu takibi zor.

Sayfayı Paylaş