petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Uyku Alışkanlığı

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Elif AKDOĞANOĞLU tarafından 16 Ocak 2014 başlatılmıştır.

1. Elif AKDOĞANOĞLU

Merhaba;

Benim şaşkın kuş, daha önce karşılaşmadığım bir uyuma yeri seçmiş kendine :) Aşağıdaki resimde görülüyor, kendisi kafesin tavanına yakın bir şekilde bir ayağı telde diğeri oyuncağın tepesinde uyuyor. Resmi uyurken ışığı açıp çektim, o yüzden orada uyuduğuna eminim :)

Acaba kafesteki ahşap tüneklerin çapı onun ayaklarına büyük geliyor olabilir mi diye endişe etmekten kendimi alamadım. Konu hakkında bilgisi olan arkadaşların fikirlerini almaktan mutluluk duyacağım.

2. SeFfAh

SeFfAh New Member

Beğenileri:
    0
    yerinizde olsam o aksesuarı hemen çıkartırdım hayvan belkide ondan korkuyor olabilir en üstüne yoksa niye çıksın , sağ ve sol tarafta tünek var ama oralarda durmuyor anlaşılan

o aksesuarı çıkartın 2-3 günde o olmadan ne yapıcak öyle bir deneyin

3. Elif AKDOĞANOĞLU

aksine, oyuncağını çok seviyor ve kafes içindeyken onunla oynamaya ve ziliyle konuşmaya bayılıyor :)

4. kaksoy

kaksoy Guest

benimkilerde öyle sevdiği oyuncağın tepesinde uyuyor gün içindede onla oynuyor bence sorun yok

5. Elif AKDOĞANOĞLU

cevap için çok teşekkür ederim. orada rahat etti anlaşılan, uyusun bakalım ;)

6. junius3434

korkmayla alakası yok benim kuşun nasıl uyuduğunu söylesem aklınız hayaliniz almaz :D ama uyumadıgı zaman gayet rahat kafes içinde heryere konuyor . o da oyle bi huy edinmiş kendine :D kendi haline bırakın :)

7. Elif AKDOĞANOĞLU

:) her yeni kuş yeni huylar yeni beğeniler yeni alışkanlıklar anlamına geliyor. Boncuk da böyle uyuyor demek ki... yorumunuz için teşekkür ederim, sizin kuşun uyuma biçimini de merak etmedim desem yalan olur :)

8. selen canaydın bedel

Beğenileri:
    6
    benim dişide akşam bir ayağı telde bir ayağı yuvalıkta kafasınıda yuvalığa dayadı uyudu..bir sıkıntı olmaz.. çok tatlı maşallah :)

9. murat DEMİR11

murat DEMİR11 Active Member

Beğenileri:
    3
    bırakın nerde rahat edıyorsa orada uyusun :)

10. Sinan ÇELİK

Benim kuşlardan biri tele çıkıyor gagasıyla teli iyice kavrayıp öyle uyuyor :D

11. ERKİN AK

ERKİN AK New Member

Beğenileri:
    3
    ben kendi kuşumun uyuyup uyumadığından emin değilim. gece kalkıp bakıyorum gözler faltaşı gibi açık ama hiç hareket etmediğini dışkısından anlıyorum.sanırım uyuyordur.

12. Sinan ÇELİK

Vampir muhabbet olmasın :D

13. ERKİN AK

ERKİN AK New Member

Beğenileri:
    3
    olabilir :D son günlerde ısırıkları açıtmaya başlamıştı akşam bir konuşayım derdi neymiş :D

14. Sinan ÇELİK

Bendede bir dişi var inan ısırdığında etimi koparıyor bildiğin oluk oluk kan akıyor sendeki erkekse hani abi çok iyi olur yaa abi süpermiş yaaa:D vampir muhabbet ihracatı bile yaparız :D

15. Volkan SARSAN

Volkan SARSAN New Member
    Altın Üye

Beğenileri:
    0
    Nerde rahat uyuyorsa öyle uyusun zaten kendileri en iyisine karar veriyor :) Mesela benim kuşlarımın 2 tanesine geceleri tellerde yatıyor.Ki bulundukları ortam sessiz sakin kimse girip çıkmaz geceleri karanlık olur ama gel gör ki tellerde yatıyorlar :)

16. ERKİN AK

ERKİN AK New Member

Beğenileri:
    3
    :D ihracat yapcaz derken seninki kanını emip bitirmesin benim jesse nin. malum bu devirde dişiler biraz hırçın oluyor :D:D

17. Sinan ÇELİK

Bendeki hırçın değil tam anlamıyla canavar :D şuan kuluçkada zaten yavrular çıkarda anneye benzerse hayatım da tehlikede sayılır :D

18. ERKİN AK

ERKİN AK New Member

Beğenileri:
    3
    :D. İnş. sağlıklı büyürler

19. Sinan ÇELİK

Sağolasın :)

20. Cem Temiz

Cem Temiz Guest

sıkıntı yok benım dişi kuşumda salincakta uyuyor erkek kuş ta bazen ters durup öyle uyuyo...

Sayfayı Paylaş