Karadeniz Pet

Uyku Alışkanlığı

• Konbuyu başlatan Elif AKDOĞANOĞLU
  • Başlangıç tarihi
E

Elif AKDOĞANOĞLU

Guest
Merhaba;

Benim şaşkın kuş, daha önce karşılaşmadığım bir uyuma yeri seçmiş kendine :) Aşağıdaki resimde görülüyor, kendisi kafesin tavanına yakın bir şekilde bir ayağı telde diğeri oyuncağın tepesinde uyuyor. Resmi uyurken ışığı açıp çektim, o yüzden orada uyuduğuna eminim :)

Acaba kafesteki ahşap tüneklerin çapı onun ayaklarına büyük geliyor olabilir mi diye endişe etmekten kendimi alamadım. Konu hakkında bilgisi olan arkadaşların fikirlerini almaktan mutluluk duyacağım.

yerinizde olsam o aksesuarı hemen çıkartırdım hayvan belkide ondan korkuyor olabilir en üstüne yoksa niye çıksın , sağ ve sol tarafta tünek var ama oralarda durmuyor anlaşılan

o aksesuarı çıkartın 2-3 günde o olmadan ne yapıcak öyle bir deneyin

yerinizde olsam o aksesuarı hemen çıkartırdım hayvan belkide ondan korkuyor olabilir en üstüne yoksa niye çıksın , sağ ve sol tarafta tünek var ama oralarda durmuyor anlaşılan

o aksesuarı çıkartın 2-3 günde o olmadan ne yapıcak öyle bir deneyin

aksine, oyuncağını çok seviyor ve kafes içindeyken onunla oynamaya ve ziliyle konuşmaya bayılıyor :)

benimkilerde öyle sevdiği oyuncağın tepesinde uyuyor gün içindede onla oynuyor bence sorun yok

korkmayla alakası yok benim kuşun nasıl uyuduğunu söylesem aklınız hayaliniz almaz :D ama uyumadıgı zaman gayet rahat kafes içinde heryere konuyor . o da oyle bi huy edinmiş kendine :D kendi haline bırakın :)

korkmayla alakası yok benim kuşun nasıl uyuduğunu söylesem aklınız hayaliniz almaz :D ama uyumadıgı zaman gayet rahat kafes içinde heryere konuyor . o da oyle bi huy edinmiş kendine :D kendi haline bırakın :)

:) her yeni kuş yeni huylar yeni beğeniler yeni alışkanlıklar anlamına geliyor. Boncuk da böyle uyuyor demek ki... yorumunuz için teşekkür ederim, sizin kuşun uyuma biçimini de merak etmedim desem yalan olur :)

benim dişide akşam bir ayağı telde bir ayağı yuvalıkta kafasınıda yuvalığa dayadı uyudu..bir sıkıntı olmaz.. çok tatlı maşallah :)

Benim kuşlardan biri tele çıkıyor gagasıyla teli iyice kavrayıp öyle uyuyor :D

ben kendi kuşumun uyuyup uyumadığından emin değilim. gece kalkıp bakıyorum gözler faltaşı gibi açık ama hiç hareket etmediğini dışkısından anlıyorum.sanırım uyuyordur.

olabilir :D son günlerde ısırıkları açıtmaya başlamıştı akşam bir konuşayım derdi neymiş :D

Bendede bir dişi var inan ısırdığında etimi koparıyor bildiğin oluk oluk kan akıyor sendeki erkekse hani abi çok iyi olur yaa abi süpermiş yaaa:D vampir muhabbet ihracatı bile yaparız :D

Nerde rahat uyuyorsa öyle uyusun zaten kendileri en iyisine karar veriyor :) Mesela benim kuşlarımın 2 tanesine geceleri tellerde yatıyor.Ki bulundukları ortam sessiz sakin kimse girip çıkmaz geceleri karanlık olur ama gel gör ki tellerde yatıyorlar :)

Bendede bir dişi var inan ısırdığında etimi koparıyor bildiğin oluk oluk kan akıyor sendeki erkekse hani abi çok iyi olur yaa abi süpermiş yaaa:D vampir muhabbet ihracatı bile yaparız :D

:D ihracat yapcaz derken seninki kanını emip bitirmesin benim jesse nin. malum bu devirde dişiler biraz hırçın oluyor :D:D

:D ihracat yapcaz derken seninki kanını emip bitirmesin benim jesse nin. malum bu devirde dişiler biraz hırçın oluyor :D:D

Bendeki hırçın değil tam anlamıyla canavar :D şuan kuluçkada zaten yavrular çıkarda anneye benzerse hayatım da tehlikede sayılır :D

sıkıntı yok benım dişi kuşumda salincakta uyuyor erkek kuş ta bazen ters durup öyle uyuyo...