Karadeniz Pet

Uyuma Şekli ?

• Konbuyu başlatan Üye silindi 2609
  • Başlangıç tarihi
Ü

Üye silindi 2609

Guest
arkadaşlar bugun kuş bulmuştum bendede 3 gün önce aldıgım dişi bi kuş vardı şimdi bunları aynı kafese koydum biri kafesin dier köşesinde tırmanmış dieride dier köşeye ve nerdeyse 2-3 saat oldu öylece duruyolar ışıkları kapattım hela inmediler basamaklara kafalarını yaslamışlar demirlere öyle yatıyolar bi sıkıntı olurmu yorulmazlar mı bunlar

buyrun resim indiremedim aşagıya :)

p931c.jpg

maviye çok ısındım çok tatlıya :)

Strese girdiklerinde güvensiz hissediklerinde kendini tele kitliyorlar böyle.Tünekleri tahta olsun,ortam güvenli hale geldğini anlasınlar ineceklerdir

mavi sanki erkek gibi. alışınca inerler herhalde

Strese girdiklerinde güvensiz hissediklerinde kendini tele kitliyorlar böyle tünekleri tahta olsun,ortam güvenli hale geldğini anlasınlar ineceklerdir

dışardayken hiç ayrılmadılar aslında yeşil olan yerde duruyodu mavi öyle durunca oda öyle durmaya başladı evet basamakları tahtayla değiştiricem teşekkürler yorum için bi sıkıntı olmaz dimi böyle dursalar

dışardayken hiç ayrılmadılar aslında yeşil olan yerde duruyodu mavi öyle durunca oda öyle durmaya başladı evet basamakları tahtayla değiştiricem teşekkürler yorum için bi sıkıntı olmaz dimi böyle dursalar
İlk gün olduğundan ikiside strese girmişler mavi malum dışarda gez gez gel kafese gir :) Merak etmeyin sık rastladığım durumlardan biri tünekler tahta olduğunda kafes ortamı sakinleştiğinde 2-3 güne artık tünekte uyur hale geliyorlar :)

İlk gün olduğundan ikiside strese girmişler mavi malum dışarda gez gez gel kafese gir :) Merak etmeyin sık rastladığım durumlardan biri tünekler tahta olduğunda kafes ortamı sakinleştiğinde 2-3 güne artık tünekte uyur hale geliyorlar :)

çok teşekkürler bişe olcak diye düşündüm ama rahatladım şuan inş kısa zamanda alışırlar.

çok teşekkürler bişe olcak diye düşündüm ama rahatladım şuan inş kısa zamanda alışırlar.

Birde bilgilendirme mesajı :)
Tahta tünek tırnak uzamalarını kısaltır,kuşun daha sağlıklı olmasını kendini güvende hissetmesini sağlar :)

Geri