Karadeniz Pet

!!! Uzmanlaşmış bir arkadaşa ihtiyacım var !!!

• Konbuyu başlatan EmreKlyc
  • Başlangıç tarihi
E

EmreKlyc

Guest
Arkadaşlar bir adet erkek muhabbet kuşum var adı paşa onu nasıl mutlu edebilirim yaklaşık 2 aylık ve hiç konuşmuyor nasıl konuşur bilmiyorum :( bir tane gaga taşı ve kireç gibi birşeyim var bi tane suluk bir tane yemlik var oyuncağımız yok ayrıca hiç konuşmuyor elime geliyor omzuma da geliyor ama sanki gelmek istemiyor gibi lütfen yardım edin.

Moderatör tarafında düzenlendi:
kufxy.jpg
[/url][/IMG]
Bu da kuşum paşa

bunu biraz önce okumuştum genel bir konu tartışabileceğim deneyimli bir arkadaş arıyorum bu arada hoşbulduk

Forumumuzda gerekli konular mevcut.
Nasıl konuşturulabilir, nasıl alıştırılabilir, nasıl mutlu edebilirsiniz vs. gibi. Yeterli değilse bana Ö.M. atabilirsiniz.

O degilde erkek oldugundan emin misin kusun .s

kuş dişi malesef haberiniz olsun..

Kuşunuz dişi. Dişi kuşlar erkek kuşlara göre daha az konuşur. Daha doğrusu kelime öğrenme kapasiteleri erkeklere göre daha azdır. Ama hiç bi kuşun konuşacak yada konuşmayacak diye bir garantisi yoktur. İlgi gösterirseniz ve sabırlı olursanız kuşunuzu konuşturabilirsiniz. Adamlar filleri aslanları eğitiyor bence sizde pes etmeyin. :)

Dişi kuşların konuşması çok daha zordur.

Kuşunuz dişi. Dişi kuşlar erkek kuşlara göre daha az konuşur. Daha doğrusu kelime öğrenme kapasiteleri erkeklere göre daha azdır. Ama hiç bi kuşun konuşacak yada konuşmayacak diye bir garantisi yoktur. İlgi gösterirseniz ve sabırlı olursanız kuşunuzu konuşturabilirsiniz. Adamlar filleri aslanları eğitiyor bence sizde pes etmeyin. :)

kuş dişi malesef haberiniz olsun..

+++++++++++++

dişi kuşlar ama ele daha yatkın bence

Uzman değilim ama bildiğim dişi kusu eğitmek zor, cok uğraş gerektirir..

Son düzenleme:
Geri