Karadeniz Pet

Üzücü bir olay;

AliismailERTAŞ

Emektar Üye
Bugün akşam üzeri kümese gittiğim de, bu manzara ile karşılaştım. Geçen hafta [MENTION=2]Serkan ERKAN[/MENTION] dan aldığım kuşu malesef kaybettim. Eşide yaralı bir şekilde,

Biseymi saldirmis

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 23:23 -->-> Daha önceki mesaj 23:22 --

Yoksa disi erkegimi öldurmus

Büyük ihtimalle kedi pencere aralı kalmış, Neler olduğunu bilemiyorum, Kuşun ölüsü de yok çünkü, Sadece dişinin kanat altında ufak bir yara var.

Off gecmis olsun yaa benimde eve girmisti kusu agizindan almsitim yumurtaya yatiyordu 5 yumurtasida gitti kusu kurtardim ama

yok abi kavga değil, kafes de zorlama filanda yok tellerde aralanma filanda ama kuş yok, ve kafes bu halde, aklıma tek gelen şey kapıyı aralayıp almış sanırım, bunuda yaralamış buda çırpındıkça ortalık kan olmuş, Başka ne olabilir ki

Abi inan şok içindeyim şuan ve çok çok üzüldüm :( Ne heveslerle almışdın , taa evinden kalktın dolmuşla gelip gittin ama kısmet olmadı beslemek.

Benim çözemediğim nokta nasıl oldu bu durum !!

Tekrar çok çok geçmiş olsun abi.

Bende çözemedim Serkan :) olmuş işte kuşun ölüsü yok herşey yerli yerinde devrilme dökülme yok, sadece kan olmuş, dişide yaralı. ilk önce görünce bende kavga etmişler sandım ama kuş yok ortada, umarım kedidir, cam aralığından girmiştir. Farklı bir mahlukatsa diğerlerine de dadana bilir. Bu arada iyi dilekleriniz için saolun

Başka hayvan olsa orayı alt üst eder sana 1 tane canlı hayvan bırakmazdı korkma abi, kedidir büyük ihtimal.

Bende çözemedim Serkan :) olmuş işte kuşun ölüsü yok herşey yerli yerinde devrilme dökülme yok, sadece kan olmuş, dişide yaralı. ilk önce görünce bende kavga etmişler sandım ama kuş yok ortada, umarım kedidir, cam aralığından girmiştir. Farklı bir mahlukatsa diğerlerine de dadana bilir. Bu arada iyi dilekleriniz için saolun

Bana kedi gibi gelmedi , kafes falan aynı yerinde diyorsun abi , kedi olsa darman duman olurdu bence.

usta yaralı kuşa antibiyotik tedavisi uygula kedinin tırnağı dokunmuşsa antibiyotik vermezsen kesin kaybedersin zaman kaybetme

Vitaform verdim, bakalım ne olacak umarım kaybetmeyiz, değerli bir kuş

kendim uygulamadım ama duyduğum ve gördüğüm bir yara tedavisi var. yaralı bölgeye FUCİDİN kren sürüyorsunuz bunun yerine BACTROBON da olabilir. sabah akşam şeklinde hayvana da AĞUMENTİN çocuk şurubundan da sabah akşam bir damla veriyorsun hocam ağzına.

Gerçekten üzücü bir olay. Yaralanan kuş yaşadığı stresi zor atlatıcak gibi..

3310 cihazımdan Tapatalk ile gönderildi

Çok geçmiş olsun :( çok üzücü bir olay. ama bana kedi gibi gelmedi. kafeste bişey yok diyorsunuz. kedinin kafesten kuşu alabilmesi için kafese zarar vermesi gerekir. o tellerin arasından kuşa ulaşamaz. fare olabilir mi? ya da benzeri bir hayvan gelincik gibi.

çok geçmiş olsun :(

COk gecmis olsun Ben fare diye dusunuyorum kedi olsa kafes bu kadar saglam durmazdi

sansar olabilirmi
?

Geçmiş olsun. Odayı iyice arayın bence ve ufak gözden kaçabilecek giriş yeri olacak delikleri falan varsa bakın. Çünkü biz ars deriz bir hayvan var gelincikte denir. O olabilir.

Çok geçmiş olsun tekrardan.