Karadeniz Pet

Üzücü bir olay;

Geçmiş olsun bence de fare olabilir.

daha önce benim civcivlerinde başına gelmişti. kuş kafesinde idi.biri kayıptı. sadece birkaç tüy vardı kafeste. daha sonraki günlerde birini daha kaybediyorduk az daha. meğerse kedi imiş. dışarı kafesiyle çıkartmıştık. kedi de yakınlarda pusuya yatmış. sessizce yaklaştı. pençesini bir uzattı. civcivi tellerin arasından çıkartıp aldı. hemen yetiştik aldık elinden. az daha onu da götürecekti. sonradan anladık ki hırsız kedi imiş.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 14:01 -->-> Daha önceki mesaj 13:59 --

başka bir olay daha anlatayım. kanaryam vardı. terasa güneşlensin diye çıkartmıştım. bir de baktım başına kargalar gelmiş. kafesi devirmişler. kanarya yaralanmış. pençe geçirmişler. kuş yaralı idi ama Allahtan kurtarmıştık.

bnce fare olabilir kedi olsa kafes yerinde durmazdı darmaduman oldurdu gerçekten üzüldüm geçmiş olsun

Kafes box kafes yerinden oynatamaz büyük ihtimalle kedi, Asıl üzüldüğüm dişi kuş çok ürkekti şimdi dahada ürkek olacak, eş tutturmakta zor olacak :(

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 18:58 -->-> Daha önceki mesaj 23:42 --

Bugün yaralı olan dişiyi de kaybettim :(