petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Vasıflı yavru alma hakkında.

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve BARLAS tarafından 9 Eylül 2014 başlatılmıştır.

1. BARLAS

BARLAS Member

Beğenileri:
    0
    Arkadaşlar vasıfsız bir show jumbo dişiye vasıflı bir show jumbo erkek eş tutturursak doğacak yavrulardan vasıflı çıkma şansı nedir? Yavrum daha 70 günlük dişiye döndü sanırım cinsiyet erkek diye almıştım. Çok akıllı, oyuncu ve kendini sevdirmeyi bilen bir kuş. 1-2 kelime mırıldanıyor bile. O yüzden gönderemiyorum.[​IMG]

#1 BARLAS, 9 Eylül 2014
    Son düzenleme: 9 Eylül 2014
  2. Furkan AYDOĞDU

Furkan AYDOĞDU New Member

Beğenileri:
    0
    MAŞALLAH kuş çok şirin abi ben bu vasıflı vasıfsız işlerinden pek anlamam ama kuş bence erkek çünki benim kuşun ceresi küçükken senin kuşun aynısıydı bende diyordum bu kuş dişimi diye ama sonradan düzeldi

3. Emre Erman Ceyhan

Beğenileri:
    0
    Bu kuş dişi öncelikle bu garanti.Şöyle örnek verirsek belki doğru olur.Kendi ırkımızı yaratmak için bir ingiliz atı aldık geldik yerli ırklarımızla eşledik.Sizce çıkan yavrular yarışlara girebilirmi.Safkan muhabbeti oradan geliyor aslında.Yani çıkan yavruların kafası büyük olsa omuzu dar kalır.Sırtı düz olsa kanatları makas şeklinde olur her türlü düşük kalite olduğunu belli eder.Atıyorum çıkan 4-5 yavruda %sel olarak dağılır kimine %10 babadan geçer kimine %5.Sanmayın yüksek % olurmu olmaz.Yoksa bu iş bu kadar zor olmaktan çıkar önüne gelen yapıp başarırdı 3-5 eşlemeden sonra.

Sayfayı Paylaş