Karadeniz Pet

ve salmam tamamdır sizce tamamıdır ? :)

• Konbuyu başlatan Mehmet GÜNEY
  • Başlangıç tarihi
M

Mehmet GÜNEY

Guest
evet arkadaşlar salmamın ön teli tavası ve ızgarası geldi ama tava büyük oldugu için şuanlık kullanamıyorum , sadece ızgarayı kullanıyorum yarında halledip tavayıda tamamlıcam evet resimleri ve ufak habi üretimhanem :) 10 adet kuş oldu bakalım kaç olcak :D

jtfld.jpg

jtfpd.jpg

jtfrg.jpg

jtftr.jpg

jtfwt.jpg

jtg0l.jpg

jtg50.jpg

jtgcw.jpg

jtghu.jpg

jtgl1.jpg

jtgn2.jpg

saol mustafa usta ama bişeyi yanlış yaptım arka tarafıda beyaz yapsak daha iyi olurmuş...

saol ustam albinoyla spangle süperler ayrılmıyolar ayrı kafese koydum rahat ettiler :)

MaşAllah ustam güzel olmuş evet arka taraf kapalı olsaydı daha iyi olurdu. Ben de yaptırmak istiyorum aynen böyle bi' salma. En azından 2 çiftim olur ve adam akıllı bi' yer kaplar en azından. Kaça mâl oldu aca ayıp olmazsa?

saol cihat kardeşim valla 160 tl yi buldu daha ucuzada alabilirsin hazırını ama o ölçülerde verirlermi bilmiyorum bide ben yapmak istedim kendim giriştim yani ....

Daha uyguna evet yapılabilir ustam ama gerçekten çok güzel olmuş. Salmaya sanki yuvalık yerleri açılabilirmiş diye düşünüyorum ne dersiniz ustam? Şimdilik kullanılmasa da açılabilir, ilerki zamanlar için. Çünkü 2-3 çiftin yaşaması için gayet uygun bence.

evet olabilir ben sadece ön tele ızgaraya ve tavaya 100 tl ödedim 60 tl de dolabın parcalarını kestirdim evet 4 çift cok rahat yaşar evet yuvalıkta takılır ama ben boks kafes alıcagım için bunu eş seçimi için kullanıcam ...

Anladım ustam hayırlısı olsun. Ben bu eve değil de inşAllah taşınmayı düşünüyoruz taşınırsak özel bi' yer yaptırmayı düşünüyorum. En azından 4 çiftim olsun istiyorum bakalım hayırlısı.
Sağ olun ustam hakkınızda hayırlısı olsun.

saol allah razı olsun ben fazla düşün dügüm için farklı projeler var 10 boks kafeslerden 4 tane falan koymayı düşünüyorum...

evde düşünüyorum ama bakalım belli olmaz tabi ev olursada dubleks türü bişey düşünüyorum ...

Sesten geçilmez ustam ya. Ben bizim tek çifte bazen mubiş sesi açıyorum Youtube' dan diğer türlü çok sessiz hareketsiz duruyorlar sesi açınca bi' bağırışlar hareketler sesten geçilmiyor. Kaldı ki 10x4 kafes .. Allah kolaylık versin ne diyeyim :)

allah razı olsun napalım çekekez artık :D valla onu nişanlım şimdiden düşünsün :D

Hayırlısı olsun ustam :) Rabbim tamamına erdirsin :) lâkin kuşları baştan getirtmenizde fayda var gibi görünüyor :D Hayır yani sonrasında yenge çıldırmasın kuş seslerinden :D

allah razı olsun kuşları şimdiden topluyorum işte salmaya atarım ama biliyo yani izin verdi bi odayı kuşlarına ayıralım diye :D

valla emeğinize sağlık güzel bi salma çıkmış ortaya..

Geri