petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

veee karşınızda BEYAZ

Konusu 'Muhabbet Kuşu Cins, Irk ve Yaş Belirleme' forumundadır ve Fatih ÇETİNER tarafından 6 Mart 2014 başlatılmıştır.

Tags:
  1. Fatih ÇETİNER

arkadaşlar maşallah demeyi unutmayın..yeni avrum BEYAZ kendisi 40 günlük albinodur..yanılmıyorsak ta erkek..

bu arada kendi dün katıldı araamıza

2. Hürkan YILMAZ

Maşşallah hayırlı olsun bilgiler doğru.Tüyleri kadar ömrü olsun :)

3. Mehmet ÖZEL

Mehmet ÖZEL Active Member

Beğenileri:
    0
    Maşallah beyaza.

4. Levent ACAR

Levent ACAR Well-Known Member

Beğenileri:
    75
  5. Berkcan ERGEN

Berkcan ERGEN New Member

Beğenileri:
    0
    Öncelikle maşallah, güzel bir yavru 2-3 haftaya benim kuşta gelicek şuan bıdıkta var ama o biraz ihtiyar olduğu için alıştıramadım yeni almışsınız nasıl hemen elinize geldi biraz taktik verir misiniz ? :)

6. OğuzErler

Maşallah kuzuya maşallaah. ayrıca 40 günlük diyorsunuz nasıl erkek oluyo :D

7. Onur Antalya

Onur Antalya New Member

Beğenileri:
    0
    Maşallah güle güle büyütün :)

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

8. Gökhan Naçar

Gökhan Naçar New Member

Beğenileri:
    0
    hayırlı ugurlu olsun ona denk bır dısıyı fazla zaman kaybetmeden koy kı cabuk alıssınlar guzel yavrular alırsın fıkrımce

9. yesilcin

yesilcin Guest

Maşallahı var sağlıklı sıhhatli büyü inşallah.

10. Fatih ÇETİNER

hayırlısı ile ama biraz daha büyüsün istiyorum ondan sonra illaki alıam..şuna ban eve alışma sürecinde

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 22:55 -->-> Daha önceki mesaj 22:55 --

saolasın..teşekkürler

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 22:57 -->-> Daha önceki mesaj 22:55 --

üstad gerek albino cinsini araştırmalr gerekse Beyazı aldığım kişiden..kişi ev üreticisi zaten birde usta bir üretici var kesinlikle erkek olduğunu söyledi..bakalım 2-3 aya belli olur zaten baktık olmadı yanına erkek alırız o zaman :)

11. Emre KARAN

Emre KARAN New Member

Beğenileri:
    0
    Mahaşallah. Fatih kardeş ben sana bişey soracam? Ben beyaz renkte olan kuşlar pek ele gelmez insana alışmak biliyorum bende vardı ama bana pek gelmiyordu. Acaba nasıl hemen kaynıyor mu insana?

12. Fatih ÇETİNER

vallla berkcan kuş yavru olduğu için çabuk alıştı..daha yemliğin yerini bile bilmiyor kafesin tabanınadan besleniyor şimdilik..ama 2 saat felan yemlliği ve tabandaki yemleri aldım acıkınca bağırmaya başladı v bende kafese elimde yem elim soktum bi kaç dakika sonra kendisi aç olduğun için yeme geldi sonrasında şuan omuzumda etrafa meraklı meraklı bakıyor..

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 23:02 -->-> Daha önceki mesaj 23:00 --

valla üstad kuş dün geldi eve yaklaşık 3 saat sonra elimi uzattım kafeese hemen geldi..yemleme olayı elime yem aldım yemeye başladı..şuan omuzumda etrafa bakıyor ve sağ ve sol el parmaklarımla aşağıdan yukarıya merdiven yapıyorum oda hemen gçıkıyor merdivenleri..kısaca sıcak hemen kaynıyor anlıyacağın

13. Okan Tufan

Okan Tufan Member
    Altın Üye

Beğenileri:
    0
    Maşallah lan kar gibi çok güzel :-D

ST25i cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

14. Emre KARAN

Emre KARAN New Member

Beğenileri:
    0
    Şans ya :) Ben kaç tane kuş değiştirdim o kadar üstüne gittim olmadı ama bu sefer inşallah olacak yavru satan i yer buldum asipse bide yeşil varsa tamamdır. :D İnşallah vardır yeşil ya çok istiyorum. Dua et bana kardeş bak sen ne güzel bulmuşsun. Allah uzun yıllar beraber geçirmek nasipetsin mutlu olun hep. :)

15. Fatih ÇETİNER

eywallah..herşey gönlüne göre olur umarım

16. OğuzErler

Bende beyaz bir kuş var ama albino değil yerli. halen dönmek bilmedi ceresi konuştu konuşucak. hergün ya sabır ya sabır çekiyorum :D

17. Güven CALDA

Beğenileri:
    0
    Masallah cok guzel

18. Abdurrahman CENGİZ

maşallah hayırlı olsun

19. Seda Kurşunlu Çal

ayy çok tatlı bence pamuk bu.

20. OğuzErler

Bende ilk aldığımda böyleydi şimdi en fazla 3,5 aylık oldu hemen büyüyolar ama cere bi değişmiyor ve kovuşturmak. Hergün sabır çekiyorum :D

GT-I8190 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Sayfayı Paylaş