Karadeniz Pet

Veeeee Mutlu Son :)

• Konbuyu başlatan Serkan AKYÜZ
  • Başlangıç tarihi
Hayırlı olsun böyle haberleri alınca inanın sizin kadar mutlu oluyorum.

hayırlı olsun:) benim kuşlarında eli kulağında :)

inşallah devamını da beklıyorum :) kuşlarımdan

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 16:14 -->-> Daha önceki mesaj 16:12 --

Mubişler İş Başında :) - YouTube

benımkıler bı anda oldu valla bende anlamadım 01.01.2014 de çiftleştiler dünde yumurtladı :)

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 16:15 -->-> Daha önceki mesaj 16:14 --

videosunuda paylaşmıştım zaten ogün.

maşallah devamındaki yavrularında fotolarını eklersin artık

hayırlı olsun kardeşim. allah olmayanlara da versin...

hayırlı olsun ;) 2014 bol üretimli olacak heralde herkeste yumurta :)

hayırlı olsun inşallah sağlıklı olurlar :)

Moderatör tarafında düzenlendi:
diğer bi çiftimde var onlardada bı hareketlılık var ama :) inşallah sıra onlarda

6 yıldır uğraşıyorum bizim erkekte iş yok galiba anlamıyorum.Herkesin kuşu patır patır samanlık seyran bizimkierde iş yok.3 kere dişiyi değiştirdim.Hepsinde uyum içinde.Öpüşüyolar filan.Gerisi gelmiyo.Nedeni nedir anlamadım.Lütfen yardım edin

Serkan bey biraz kuşlarınız hakkında bilgi verebilir misiniz?

Mesela kaç aylıklar? Nasıl bir besleme yapıyorsunuz? En azından benim gibi acemiler için faydalı olur düşüncesindeyim.

Bu arada hayırlı olsun.

kuşlarımı pet shoptan ayrı zamanlarda almıştım. 6 aydır bende ve bende cok sabırsızdım bıan önce yumurtlasın yavru alayım diye ama...işin ucu sabır. sessız bı odada duruyolar ve bu çiftimden harıç bir çift ve 3 adette tek kuşum var yanı kalabalık biraz. kalabalık olmasının etkısı oldugunu düşünüyorum. beslenmesınde ıse standart yemlerden hariç kendı yaptığım mamalardan verıyorum... bebe bisküvisi + irmik + cevız +fındık +havuç + bal +yumurta karışımı yapıp verdım ve çok ilgilenmedim ... ve sonunda mutlu sona ulaştım... inşallah sizlerede nasip eder allah.

Gözünüz aydın sağlıklı yavrularınız olur inşallah

hayırlı olsun ben erkek kardeşime kuşum yumurtladı dedim o ilk yavru benim dedi yav biz o kadar besleyelim kapılarında nöbet tutalım üzerlerine titreyelim ilk yavru onaymış :( hiç sanmam kimse heveslenmesin turşusunu kuracam :)

herkeseee teşekkürler arkadaşlar ....

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 10:26 -->-> Daha önceki mesaj 11:57 --

http://yadi.sk/d/A1Uw1UXjFa7pp

2. yumurtada geldi :)

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 09:41 -->-> Daha önceki mesaj 10:26 --

20140114_083535.jpg

arkadaşlar taşınma sebebıyle fazla takılamadım foruma ama o arada benım kuşlar durmadı tabi :) enson dün 5. yumurtamız geldı korkuyorum kuşa bişey olacak diye :) payşlaşmak istedim