petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

vitamin fazla verirsek ?

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve ılhan gürol tarafından 8 Ocak 2016 başlatılmıştır.

1. ılhan gürol

Beğenileri:
    2
    hıpramınchok isimli ithal bir vitamim kullanıyorum üretici bir arkadaşın tavsiyesiyle yalnız dozunu fazla kaçırmışım sanırım 5 lt koymak yerine ben 1 lt koymuşum kuşlar ishal oldu her gün yenilemem gerekiyomuş ben 2 gün tuttum bitirmediler diye ishali geçirmek için ishal ilacı vermelimiyim yoksa kanarya yemiyle geçermi acaba ishalden daha kötü sonuçlar doğururmu acaba sabah normal su verdim kabarma falan yok ama hafif ishal ve neşeleri yerinde

2. Fatih BUYURUCU

Fatih BUYURUCU Active Member

Beğenileri:
    3
    İshal için suluğa az miktarda kuru Türk kahvesi koyabilirsiniz.

3. Levent ACAR

Levent ACAR Well-Known Member

Beğenileri:
    72
    O bahsettiğin vitamini kullanan üretici arkadaşın biliyordur belki fazla içildiğinde ne gibi sonuçlar doğurduğunu.. Sularını her gün tazele, aspur ver. Bence düzelir.

4. ılhan gürol

Beğenileri:
    2
    onda hiç bi sorun olmamış şimdiye kadar ayrıca bu vitamini kullanan varmı

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 21:33 -->-> Daha önceki mesaj 14:47 --

hıpramınchok isimli vitamini kullanan varmı [​IMG]

Sayfayı Paylaş