Karadeniz Pet

Vitamin olarak ''Avisol'' aldım. Faydalı mıdır ? Kullanan var mı ?

avisol iyidir 3 aydır kullanıyorum aynısından

ben de kullanıyordum bıraktım. kuşlar tüye girdi avisolden olabilir diye kullanmayı bıraktım. bir süre vermeyip gözlemledikten sonra tekrar vermeyi düşünüyorum

Sera markasini akvaryum olaylarimdan hatirliyorum. Gayet kaliteli yemleri vardi. Kus urunlerinde basarililar mi acaba ? Oyleyse seraya gecis yaparim elimdekiler bitince.

bende serayı akvaryumdan biliyorum her şeyiyle çok iyiydi. bakalım bu ürünleri yeni sipariş ettim. sürüngenler hemsterlar ve kuşlar için tek ürün yapmış hepsine aynı ürün uyuyor. ilaçtan öte doğalmış bunlar seranın dediğine göre

bende serayı akvaryumdan biliyorum her şeyiyle çok iyiydi. bakalım bu ürünleri yeni sipariş ettim. sürüngenler hemsterlar ve kuşlar için tek ürün yapmış hepsine aynı ürün uyuyor. ilaçtan öte doğalmış bunlar seranın dediğine göre

Umarim beklentinizi karsilar, benim korkum buyuk ama kalitesiz firmalar. Sadece reklam degerleri yuksek diye onlara yoneliyoruz bazen. Ama akvaryumda seraya gercekten guvenirdim.

süpervit forte alın bence piyasadaki en iyi vitaminlerden diyebilirim. çoğu tavuk güvercin muhabbet kuşu üreticisının tercih ettıgı urundur. vitaform yazmıslar onu hastalanınca kullanın ilâç o antıbıotık war icinde

süpervit forte alın bence piyasadaki en iyi vitaminlerden diyebilirim. çoğu tavuk güvercin muhabbet kuşu üreticisının tercih ettıgı urundur. vitaform yazmıslar onu hastalanınca kullanın ilâç o antıbıotık war icinde

Vitaformun icinde antibiyotik oldugunu bilmiyordum. Iyi oldu soylediginiz tesekkurler

Avisol iyi vitamin bende kullanıyorum kuşlar gayet ğüzel sağlıklı oluyor

avisol vitamin suda köpürme yaptı sizce normal mi kusa baska bisey vermeyelim yanlsılıkla ?

avisol vitamin suda köpürme yaptı sizce normal mi kusa baska bisey vermeyelim yanlsılıkla ?

Avisol genelde en çok tercih edilen vitamindir fiyatı bakımından.Ama biraz araştırma yaptınızmı sera dan bile pahalı olduğunu görürsünüz.1 şişesi 8 lira avisolun.Ve suluğa en az 2.5 cc damlatırsak 4 gün zor gidiyo ve bitiyor.Sera içindeki formülü daha etkili olduğu için haftada 5 damla veriyosun.Buda sana epey gidiyor ve şişesi 19 lira.Hemde almanya dan itahl ediliyor.Karar senin.

İllaki biyoteknik marka kullancam dersen avisolu kullan avivit alma.Toz halinde olduğu için suda çözülmüyor pütürlü kalıyor

suda köpü yapması normal midir sahte falan olmasın diye sordum ben köpük yapar mı?

Geri