Karadeniz Pet

Yalnız kalsa?

• Konbuyu başlatan Kenan TÜRKOĞLU
  • Başlangıç tarihi
K

Kenan TÜRKOĞLU

Guest
Arkadaşlar işim gereği şehir dışına çıkmam gerekiyor salı günü sabah çıkıcam uçagım var cuma yada cumartesi döneceğim kuşlarıma yemliklerini ve sulugunu doldursam kafesin tabanına yemlerini döksem kalırlarmı cumartesiye yada cuma ya kadar ?

Akıllı yemlik ve 2-3 tane fazladan su takarsanız hiç bir şey olmaz tabi birde oksijen !

ohoo bu saatte nerde bulurumki bunları tüh :S komşuda bebeği var o hiç uğraşamaz

bilemiyorum ya yalnız kalsa sorun olmaz gibi ama ne biliim aklım kalır :S

hem aklınız kalır. hem de aklınıza sürekli sorular gelir; yem bittiyse, su döküldüyse gibi.

aynen suluklarındada çatlak var bazen suyu kaçırıveriyor :S veterinere mi bıraksam alırlarmı ki ?

Hocam bence emanet edecek birisini bulun. garanti verilemez canlı bunlar sonuca yemi suyu bitmez denilmez yani

eğer çatlak varsa kesinlikle olmaz. yenisini almalısın. veteriner bakar, belli bir ücret karşılığında.( ama güvenilir bir veteriner olması lazım.)

vetiriner var ama uçağımda saat 8.40 da yetişmem gerek uçağa veterinere bırakıyım bari ne yapayım neyse parası veririiz buralarda bakacak kimse yok cunku akrabalar desen çocukları var onlara güvenemem yani o yüzden. cuma günü dönmeye çalışıcam zaten 3 gün duracaklar

En iyisi içiniz rahat olur hiç degilse

aynen bende öyle düşünüyorum veteriner iyi bakar en iyisi ona emanet etmek. en azından nerde nasıl bakılacagını bilmiş olurum.

inş. veteriner kuşlar öldü deyip üstüne yatmaz.

yok yok bu adamın dükkanı felan büyük bayada müşterisi oluyor yapacagını sanmam 45 50 yasında adam :)

Bende aynı dertten muzdaribim. Perşembe günü yola çıkacağım en geç pazar günü dönerim. Bırakacak kimse yok veteriner kabul etmedi. Allah'a emanet edip her kafese ikişer suluk, bolca yem bırakıp çıkacağım. :(

Döndüm arkadaşlar kuşları aldım veterinerden sapasağlimler :) veterinere bırakmak en doğrusuymuş :)

Geri