Karadeniz Pet

Yalnız kuşa üşümemesi için yuva alınır mı

• Konbuyu başlatan Ayşe çetin
  • Başlangıç tarihi
A

Ayşe çetin

Guest
Arkadaşlar yalnız erkek(galiba erkek) kuşum için yuva aldım. Bunun nedeni ise kışın gündüz evimiz biraz serin oluyor yuvaya girerse biraz daha sıcak olur üşüyünce yuvaya girer dedim sizce doğru mu yaptım?

Ayşe hanım öncelikle hoş geldiniz forum sitemize, fakat ben yerinizde olsam bir battaniye ile üzerini örterim (kalın olursa daha iyi olur) bizim evde soğuk oluyor sabaha karşı ama çok şükür birşey yok kaç yıldır :) Bu arada yuvadan kastınız nedir acaba merak ettim?

Foruma Hoşgeldiniz :) Yuva güzel bir fikir olabılır ama tek ve erkek ise yuvaya gireceğini sanmıyorum.. Tevfik beyin dediği gibi üstüne kalın bır battanıye örterseniz faydası olur

ben de papağan yatağı kullanıyorum oda gayet etkili ve pratik bir yöntem :)

hemen bir fotosunu çektim yuvadan kastım da bu. Ayrıca kuşumun cinsiyeti ne, bu konuda emin değilim erkek diye aldım ama Üzerine battaniye de örtmek istemiyorum çünkü karanlıkta yem yemiyo ışığı seviyo akşama kadar o şekildekalmasın:(
tdpsc.jpg

Peki yuvayı kendi farkedip girer mi? Ayrıca bişey yapmama gerek var mı?

en kötü elma dilimleyip içine bırakın,tatmak için girsin..3-5 kere..sonra ortamı severse kalır orada zaten

Yardımlarınız için çok teşekkürler elma taktiğini deneyim. Bizim çipetpetin sorunu çok, bu siteyi yeni keşfettim ara ara yazacağım yine :)

Yardımlarınız için teşekkürler, elma taktiğini deneyeceğim. Çipetpetin sorunu çok, ara ara yazıp yardımlarınızı isteyeceğim, burayı yeni keşfettim ve çok beğendim. Teşekkürler.

Bilgi için teşekkürler papağan yatağını her yerde bulma imkanımız var mı peki ?

verdiğim linkten aldım ben,daha önceleri arkadaşlarımıza da aldık oradan..sorunsuz 1 güne yolluyorlar..boyutları sitede yazıyor kafes ölçülerinize sorun yaratmazsa çok kaliteli bir malzeme kuşum içinden çıkmıyor..2 kuş rahat sığar bu arada..

biz de değişiklik olsun diye polar kumaş ve kuş banyosundan bozma bir uykuluk yaptık ona
içinde şu anda en çok sevdiği dal darıdan var ama daha adımını atmadı 5-6 gündür:(

Geri