petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Yanlışmı yapıyorum ?

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Puceau tarafından 23 Kasım 2015 başlatılmıştır.

1. Puceau

Puceau New Member

Beğenileri:
    0
    Evde öyle havuç yiyeyim dedim :) yavrularımızda maşallah 2 tane oldu 2yumurta kaldı onları bekliyorum ötüyorlardı dayanamadım anne kuşun kafesinin yanında uzattım yemeye başladı ters tepki vermedi havucu bayaga yedi dedim en azından yararlı havuc yedireyimki yavrularına kusar dedim rahatsız etmiyorum öyle sürekli ilgileniyor zaten yanlış yapmıyorum dimi ? bu şekilde bir yaklaşımla

2. Ferdi NAMLI

Beğenileri:
    1
    Siz yinede bence çok fazla rahatsız etmeyin özellikle kuşunuzun huyunu bilmiyorsanız.

3. Hüseyin Can

Beğenileri:
    12
    Havuç yerine ona mama yapıp verin.Havucu rendelerseniz daha kolay tüketir.

4. Uğur GENÇ

Uğur GENÇ Moderator

Beğenileri:
    273
    Yuvanın içinde değilde kafes içine bir kaba koyarak hatta haşlanmış yumurta ile rendeleyip verebilirsiniz. Dişi veya erkek de tedirgin olmaz böylece.

5. Anıl ATIŞ

Anıl ATIŞ Well-Known Member

Beğenileri:
    27
    yaptığınız yanlış kuşu rahatsız etmezseniz kuşunuz için iyi olr

6. Yusuf Kürşat AKKUŞ

Beğenileri:
    231
    Mama yapıp havucu rendeleyin daha sağlıklı tüketir hem de rahatsız olmaz. Maşallah

Sayfayı Paylaş