petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

YARDIM agaç dalı tünek

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Burak Erk tarafından 26 Aralık 2014 başlatılmıştır.

1. Burak Erk

Burak Erk New Member

Beğenileri:
    0
    herhangi bir sokaktaki ağacın dalıyla olacak iş değilmidir bu ? yıkasam paklasam o dalı şuan plastik tünek kullanıyorum bilgi verebilir misiniz petshoptan almak istemiyorum parasal olarak değil .

#1 Burak Erk, 26 Aralık 2014
    Son düzenleme: 26 Aralık 2014
  2. Levent ACAR

Levent ACAR Well-Known Member

Beğenileri:
    75
    Selamlar, bu konu hakkında pek çok yazı var forumda. Biraz araştırsaydın bulabilirdin.
    İstediğin ağacın dalımı kullanabilirsin. Ancak kimi ağaç dalları yaşken içindeki özsuyu dışarı veriyor. Kuruttuktan sonra hiç bir sıkıntı olmayacaktır. Aynı şekilde üzerinde reçine olan dallar da biraz tehlikeli.

3. BURAKBASKAN

BURAKBASKAN New Member
    Altın Üye

Beğenileri:
    2
    valla ben çam ağacı dalı buldum yağmur yağmıştı. ıslak iken güzelce soydum. Sonra 15 gün balkonda kuruttum.
    Sonra nalburdan ağaç zımpara aldım. güzelce zımparaladım tahta ipek gibi oldu.
    Zımpara sonrası pamuk ile kıymık olup olmadığını kontrol ettim
    .
    2 aydır sorunsuz kullanıyorum.

Şİmdi ise kafes dışına çok dallı bir salmamı dersiniz, oyun parkı gibi bişey mi dersiniz ondan yapıcam.

#3 BURAKBASKAN, 26 Aralık 2014
    Son düzenleme: 26 Aralık 2014

Sayfayı Paylaş