petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

ağaç tünek hakkında lütfen yardım?

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve srcn34 tarafından 31 Mart 2014 başlatılmıştır.

1. srcn34

srcn34 New Member

Beğenileri:
    0
    arkadaslar kusuma ağaç tünek yapmak istiyorum her hangi bi agactan yapmamın bi sakıncası var mı?

2. SefaKaraa

SefaKaraa Guest

Sıkıntı olmaz. Ben sabah çıktım bahçeye, budanmis ağacın dallarından 2 parça kestim kabuğunu bıçakla soydum. Yıkayıp 15 dk kaloriferin üstüne koydum kurusun ayağında hastalık felan yapabilir diye. Sonra koydum kafese. Gayet güzel oldu.

3. Samet Çağlar

incir le çam ağacı yapmazsan iyi olur onların reçinesi falan oluyor sıkıntı olabilir. dut ağacını tavsiye ederim.

4. SefaKaraa

SefaKaraa Guest

Yok onlar olmadığına eminim. Aslında heryerde olan fakat adını bilmediğim bir ağaç. Tuner kalınlığına uygun olanları kestim.

5. iss

iss Active Member
    Altın Üye

Beğenileri:
    0
    Google'a papağan zararlı ağaç yazın aradığınız cevabı bulursunuz

6. CEM CANER

CEM CANER Active Member

Beğenileri:
    12
    Recinesiz her turlu agac olur ben direk kesip koyuyorum tabiki tunek boyutuna kusun ayagina uygun olucak caplari :)

Sayfayı Paylaş