Karadeniz Pet

Yardım edin!

• Konbuyu başlatan Mustafa Gürkan
  • Başlangıç tarihi
M

Mustafa Gürkan

Guest
Arkadaşlar muhabbet kuşum mavi gözünün etrafında gri bir halka var. Bu hastalık alarjimi? Yoksa normal doğuştanmı? Bir resim vereceğim. Gözüne dikkatli bakın diğer gözü normal ama bunda çok grilik var.
jJ9qkm.jpg

Gözüne iyi bakın çok grilik var diğerinde yok. Lütfen yardımcı olun veterinere götürelim dedik ama sizin yorumlarınızda önemli​

Moderatör tarafında düzenlendi:
resimde kuşun gözüne iyice dikkatli bak kuşun gözünün etrafında büyük grilik var ama diğer gözünde çok yok. Yada resmi indirip yakınlaştır gözüne görebilirsin.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 14:29 -->-> Daha önceki mesaj 14:27 --

Yada resmi yeniliyorum

Resim net değil. O halka dediğiniz iris olmasın?

Resim yenilendi

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 14:40 -->-> Daha önceki mesaj 14:38 --

Resim net değil. O halka dediğiniz iris olmasın?
gözünün dışındaki halka gri. İyi bakın ben İrisin ne olduğu hakkında çok net bir bilgi bilmiyorum. Resim yenilendi isterseniz bir bakın yine

yok irirs değil
arkadaşm bu islere resimle karar vermek çok zor
diğer gözü nasıl fark ne baya incelenmesi lazm
5 6 tane foto olablr mesela frklı farklı açılardan

bana iltihp gibi geldi mesela fotodan en iisi bi veterinere götrmk ama eğer iltihapsa suyuna vitaform koyup göz cevresine terramiccn pomad sürebilrsn

Uykusu da olabilir dışına iyi bakın gözüne değil dışına halka var gri renkli. İris gözün içinde olur diye biliyorum. Ancak bu dışında oluşan bir halka

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 14:49 -->-> Daha önceki mesaj 14:47 --

yok irirs değil
arkadaşm bu islere resimle karar vermek çok zor
diğer gözü nasıl fark ne baya incelenmesi lazm
5 6 tane foto olablr mesela frklı farklı açılardan

bana iltihp gibi geldi mesela fotodan en iisi bi veterinere götrmk ama eğer iltihapsa suyuna vitaform koyup göz cevresine terramiccn pomad sürebilrsn
Ancak yavru çok zor tutuluyor tutmaya çalıştım tuttum elimi çok fena ısırdı. Çok korkuyor tutulmaktan o yüzden biz bir veterinere götülerim en iyisi

ne olur ne olmaz bence bir veterinere götürmen de fayda var.

Moderatör tarafında düzenlendi:
Sorun çözüldü değerli yorumlarınız için teşekkürler. Veterinere götürdüm sorun yok dedi heralde doğuştan bir renk :D
İyi Forumlar

Geri