Karadeniz Pet

Yardim edin !!!!

Umut SON

Meraklı Üye
k1Gk7m.jpg
[/url]

Merhaba arkadaslar konuyu yanlis yere acmisam af edin sizden yardim istiyorum fotografta goruldugu gibi beyaz kusum disi yani ben oyle biliyorum mavi de erkek ve ondan once size bise anlatmak istyorum bu kuslarmdan haric iki cift kusum daha var ve onlar kuluckada ben kuslari ilk aldigimda bu iki kus bide sari renk bir kusum vardi hepsi birkafeste kaliyorlardi ve o fotograftakiler birbirlerine kur yapiyor die diger kusumu ayirdim ve yanina bir ayni irkta kus aldim ve cok hizli bir sekilde cift oldular ama bunlar halen hic bise yapmiyorlar erkek yanisiyir ama disi dovuyor erkek yuvaliga girip diaiyi cagryo resmen ve ben bunlarinda cift olmasni istyorum eger olmasa disiyi degistirecem bu konu hakkinda yardimlarinizi bekliyorum... ŞİMDİDEN TEŞEKKURLER

Size önerim erkeği tek olarak ayrı bir kafese alın. Bir hafta kadar yalnız kalsın. Birbirlerini görmesinler. Daha sonrasında dişiyi erkeğin yanına atın. Siz nasıl bir uygulama yaptınız bilmiyorum ama normaldeki uygulama erkek kuşun yanına dişi atılmasıdır. Dişinin yanına erkek atıldığında kafesi sahiplenen dişi erkek kuşu kabul etmeyebiliyor.

Son düzenleme:
Ben disinin yanina atim erkegi dediginizi uygulicam teskkurler.

Ayni sorun benim arkadaş ın kuşun dada vardı erkegini degistirdi şimdiki erkekle çiftleşme pozizyonu aliyorlar diger erkegi de diger disinin yanina koydu nekadar verim alırsın ız bilmem.
Inşallah sorun düzelir

Cok tesekkurler arkadaslar dikkate aliyorumm yapacam yarnn

Resimler güncel ise dişi kuş sanırım tüyde bu yüzdende çiftleşmek istemeye bilir

Evet cekip atim tuyde derken tam anliyamadm da

Geri