petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Yardım gerekli

Konusu 'Üreticiler Platformu' forumundadır ve muarremarli tarafından 20 Nisan 2015 başlatılmıştır.

1. muarremarli

muarremarli New Member

Beğenileri:
    0
    S.a arkadaslar dün arkadasdan bir cift muhabbet kusu aldim yavruluyor diye dün gittim dedim ki bunlarin folluklarini da ver dedim kendi kokulari var daha iyi olur dedim annesi almaya gitti geldiki follukta yumurta yapmislar annesi follugu cikartirken fark etmemis folluguda ya aldigim gun yada onceki gunu cikartmis (cuma gunu) tam emin degil bende eve geldim kum koydum yumurtayida koydum tabi kafeside kendim aldim ama kuslar yumurtaya yatmiyorlar ne yapmaliyim yardimci olun bi öneri lütfen

2. murataydın

murataydın New Member

Beğenileri:
    0
    aleykum selam . hocam ustalar daha ıyı bilir ama kuşun muhtemelen yatmıcaktır kuluckaya .

3. Levent ACAR

Levent ACAR Well-Known Member

Beğenileri:
    72
    Ortama alışana kadar yuvalığa girmezler genelde. Yumurta kalsın yuvalıkta 3-5 gün o şekilde bozulmadan dururlar.
    Bu gibi eş, yavrulu-yumurtalı çift alındığında çiftleri yuvalığın içine alıp sonra yuvalık yeni kafesine takılırsa ortama alışması çok daha kolay olur.

4. muarremarli

muarremarli New Member

Beğenileri:
    0
    Tekrar yumurta gelir mi peki 2 gun arayla geldigine gore beklemelimiyim

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 21:37 -->-> Daha önceki mesaj 21:28 --

Cok tesekkur ederim cevaplariniz icin allah razi olsun

5. Levent ACAR

Levent ACAR Well-Known Member

Beğenileri:
    72
    Kafes tabanında ızgara varsa alıp birkaç kat kağıt havlu koy. Yuvalığa yumurtlamayabilir.

6. muarremarli

muarremarli New Member

Beğenileri:
    0
    Cok tesekkur ederim hayirli geceler ;)

Sayfayı Paylaş