petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

yardım istiyorum

Konusu 'Muhabbet Kuşu Evcilleştirme ve Eğitim' forumundadır ve Alihan Didinir tarafından 30 Ağustos 2016 başlatılmıştır.

1. Alihan Didinir

Beğenileri:
    13
    Muhabbet kuşumla çok yiy anlaşıyoruyz kendisi 2,5 buçuk aylık ve süreklli konuşuyolruz elimizde başımızda omzumuzda ancak ısırıyor her zaman değil ama arada ısırıyor bazen acıtmıyor ama bazen can yakıyor sebebi nedir korkusu yok alışkın ancak böyle bir problem var

2. buraksonmez

buraksonmez New Member

Beğenileri:
    2
    benim 5 gün önce kaçan paşamda böyleydi 3 yılın sonunda 2 hafta önce alışmıştı ayağımızda kafamızda elimizde omzumuzda ama arada ısırırdı bir şey olmaz baksana 2.5 aylık daha zamanla geçer takma kafana bu kadar az da olsa korkusu vardır sizin bir hareketinizi yanlış anlayıp ısırabilir korkmayın

Alihan Didinir bunu beğendi.
  3. Kahraman KÖROĞLU

Kahraman KÖROĞLU İstanbul - Maslak 0538 581 96 82
    Yönetici

Beğenileri:
    735
    kafesinde gagataşı ve kalamar kemiği bulunsun. ısırdığı zaman çekmeyin elinizi ama ona tepkinizi belli edin zamanla bu konuda dahi eğimini almış olacak kuşunuz aksi takdirde buunu oyun olarak algılar ve hobi olarak artırarak yapmaya devam eder

Alihan Didinir bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş