Karadeniz Pet

Acil yardım!!!!!

Metotiko

Yeni Üye
Selamın aleyküm. 2 tane erkek kuşum var.Yaklaşık 1 yıldır birlikteler. Bi tanıdığım birini verebilir misinizz dedi. Bende düşunmeden evet dedim. Ama şimdi tereddüt ediyorum.Acaba ayırırsam bunalıma girerler mi. Ne yapmam lazım? Lütfen acil cevap verin. Şimdiden herkese teşekkürler

Keşke ayirmasaydın. Bazen onu arar gibi yapar. İstersen bir dişi al. Ya da kuşu per shop'a götür kafese köy ise git. Geldiğinde bir tanesi ile kaynaşır onu al.

Birbirlerlerine alıştıkları için ayrılan kuş özellikle, daha da strese girer. Çünkü hem birden bire farklı bir ortama girecek, sahibi değişecek hem de arkadaşından ayrılacak. Kalan kuş için de, eğer araları iyiyse stresli bir durum tabii ki. Ben sizin yerinizde olsam ayırmazdım. Kalan kuş için belki dişi bir kuş alabilirsiniz ama giden kuşa üzülürdüm. Eşleri ölen kuşların mutsuz olduklarını, üzüntülü bir hal aldıklarını çok duydum, sizin kuşlar arkadaşlarmış ama bence yine de etkileri hemen hemen aynı olur. Son karar sizin tabii ki umarım en hayırlısı olur.

Geri