Karadeniz Pet

(yardım)uzun tırnak için tünek

vto kardeşim ne zamandan beri kullanıyorsun.memnunmusun?

Ptshoptan almıştım mavi renkte ama böyle dalgalı deil düz.Gagaları için ve tırnakları için çok faydalı kontrol ediorum arada bi zararıda yok.

Ben de kullanıyorum 6 kuşum ayrıca yavrularım var hiç bir zararını da görmedim. Hem tutunmaları açısından iyi oluyor. Hem tırnakları için hem de gagaları için faydalı.

ekin kardeşim bu resimdekilerden mi kullanıyorsun

Yok benimkinin markası yok ama bunlardan yani kumlu değil taşlı

bunlardan nerde bulabilirim acaba? bu daha iyi gibi

Banada petshopçu önerdi benim kuşlar çok ürkek çok iyi oldu yani..Sor petshoplara istersen olmazsa ben sana yollayayım :)

oo güzel kardeşim adresi veriyorum İstanbul/Türkiye :D yarın sorarım sağol gönlü zengin kardeşim :D

ticari ürünler bunlar fazla önem vermeyin böyle seylere

Benim muhabbet kuşum albino beyaz geldiğinde 2 aylıktı şimdi 6 aylık 4 aydır benimle ve çok pislendi ben onu yıkamak istiyorum ama bu kuşumu nsl etkiler bilmiorum korkarmı yani bunu nasıl yapmalıyım nasıl yıkamalıyım lütfen bilginiz varsa yardımcı olun. :(

Benim muhabbet kuşum albino beyaz geldiğinde 2 aylıktı şimdi 6 aylık 4 aydır benimle ve çok pislendi ben onu yıkamak istiyorum ama bu kuşumu nsl etkiler bilmiorum korkarmı yani bunu nasıl yapmalıyım nasıl yıkamalıyım lütfen bilginiz varsa yardımcı olun. :(

vala benım kı 2 aylık alalı 2 hafta oldu kafesten de dısarı cıkardım bugun yıkadım da (yanı kafesten asagıya su dokerek damlatarak) çok ta hosuna gıttı...durumları da ıyı sahsı fıkrım ama:)uzmanlar daha ıyı bılır

ezmag evin sıcaksa öğlen saatlerinde kafes için banyoluğa su koy kafese tak.o kendi girer yıkanır senin birşey yapmana gerek yok.

Boncuk arkadaşıma katılıyorum. Evin sıcak olması önemli. Kuş kendi istediği kadar ve kendi istediği süre boyunca yıkanır zaten. Banyoluğu çok sık koymamanızda fayda var tabii, bazen kuşlar da ipin ucunu kaçırıp hastalanabiliyorlar. Havalar ısınınca bol bol yıkanırlar :) Asla cereyanda kalmasın, sıcak bir ortamda dursun kuşunuz.

çok teşekkür ederim arkdşlar umarım kokrmaz benim yaramaz :)