Karadeniz Pet

Yardim ve düşüncelerinizi bekliyorum

Poyraz KURT

Meraklı Üye
Benim bi kaç sorun olcak benim evde bi küçük wc var küreleri yapardık küçük liler oldu pimapen cam taktırdım a dan z ye sonrayı ala temizledim dip köşe sorum duvarlar fanyans yer fanyans haliyle biraz soğuk oluyor buraya soğuğu kesmek için uygun fiyata nasıl işi yalıtım yaparim? Ben hali filex düşündüm tavana duvara tavana ama bit pire yapar mi temizlik nasıl olur içinde bindirirdi soğuğu kesermi bunlar aklıma takılıyor bide ses yalıtım için ne yapabilirim 2 3 çift koymak istiyorum ses yalıtımı ne yapmalıyım bi forumdan arkadaşınız yumurta kilidini duvara yapmış ses yalıtımı için bu mümkünümü ise yararmı YARDİMLATİNİZİ BEKLİYORUM

dostum o sogugu kesmek ıcın dıs cephe ısı yalıtım malzemesınden alman lazım 5 cm falan kopuk gıbı.yerede halı kestır ucuzundan en ıdealı bu

5cm. gerek yok iç mekana. 2cm. XPS yoğun strafor kapalyıp üzerini sıvatabilirsin.

Levent abi şöyle bisede var ben bunları çift taraflı bantla yapıştıran ilerde çıkarsam sokup temizlemesi kolay olsun diye yani ilerde sokule bilecek portatif Bise ne önlerisiniz

Son düzenleme:
Alta strafor üzerinede naylon ( kalın ) serebilirsiniz.

Ses yalıtımı için dusunceleriniz

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 09:50 -->-> Daha önceki mesaj 12:36 --

Güncel fikri olan yokmu

Son düzenleme:
Geri