petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Yardım

Konusu 'Muhabbet Kuşu Eski Konular ( Kapalı Bölüm )' forumundadır ve burak toparlak tarafından 8 Mayıs 2013 başlatılmıştır.

1. burak toparlak
    Gizli

Gagası tamamen mavileşmiş erkek muhabbet kuşuma yavru dişi kuş aldım ve aldığım dişi kuşun gözleri simsiyah 1 yaşında olmadığını tahmin ediyorum.Erkek muhabbet kuşumun da yaşını bilmiyorum o yüzden gaga rengini söyledim.Dişi kuşu bu akşam aldım 2. bi kafesimde yok mecburen aynı kafese koymak zorunda kaldım.Herhangi bi didişme yok erkek oyuncaklarıyla oynuyo.Sonuç olarak ne olur erkeğin dişiye zararı olurmu uyum sağlayabilirlermi.Dişi şuan kıpırdamadan duruyo...

2. Ömer Karaoğlan

Ömer Karaoğlan New Member

Beğenileri:
    0
    Fotoları atarmısınız

3. burak toparlak
    Gizli

#3 burak toparlak, 8 Mayıs 2013
    Son düzenleyen: Moderatör: 8 Mayıs 2013
  4. Serkan ERKAN

Serkan ERKAN Active Member

Beğenileri:
    1
    Erkek gayet erişgin genç kuş ama beyaz olan dişi malesef daha yavru..eş olması amaçlı aldıysan yanlış seçim bence dişiyi değiştirin..Erkek üretime hazır ve kızgın durumda şuan..

5. burak toparlak
    Gizli

Dediğinizde haklısınız en iyisi erkeğide alıp dişilerin olduğu kafese atmak hangisiyle iyi anlaşıyosa onu almak ...

6. Murat ÖZYÜREK

Murat ÖZYÜREK New Member

Beğenileri:
    0
    öncelikle kuşlarınız güzel maşaallah...eğer yavru almak istiyorsanız dişiyi değiştirin ve yerine kızışmış bir dişi alın...sonra da kafesinizi değiştirip daha büyük bir kafes alın...yanlış saymadıysam kafeste 5 tane tünek var ikiye indirin ve tahta tünek takın...oyuncakları da kafesten çıkarın...

7. Ali Alp ÇOŞAN

Ali Alp ÇOŞAN Active Member
    Altın Üye

Beğenileri:
    1
    Gerekenler söylenmiş birde oyuncakları çıkarın :)

Sayfayı Paylaş