petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Yardım

Konusu 'Muhabbet Kuşu Eski Konular ( Kapalı Bölüm )' forumundadır ve Mehmet Bağcı tarafından 6 Mayıs 2015 başlatılmıştır.

1. Mehmet Bağcı

Mehmet Bağcı New Member

Beğenileri:
    0
    Herkezse merhaba arkadaşlar

Muhabbet kuşumu alalı 2 hafta oldu aldığımızda 1,5-2 aylık dediler
    sorun şu aldığımdan bu yana çok halsiz ve çok yem yiyor
    elime alıp dışarı salıyorum hiç uçmuyor perdeye tutunuyor ben onu
    ordan almazsam hiç inmiyor ve biraz fazla kaşınıyor kafestede pek hareket
    etmiyor kafeste arada sırada tüylerini görüyorum

kuşumun nesi var sizce

2. bysmtnc

bysmtnc New Member

Beğenileri:
    0
    aldığında hemen kafesten çıkardınız mı? elinize çok aldınız mı? korkmuş olabilir kuş veya hasta da olabilir.dışkısı nasıl? resmini çekip atarsanız yorum yapılır.

3. Mehmet Bağcı

Mehmet Bağcı New Member

Beğenileri:
    0
    aldığımda kuşu kafesten çıkarmadım elimede çok almadım kuşun dışkısı normal gibi kuşun şuan resmini çekemiyeceğim kuş çok sık kafesin bir köşesine geçip kabarıp bir ayağı üzerinde duruyor

4. Kayahan Günay

Beğenileri:
    7
    1 . si Kuş Tüyde Olabilir o Yüzden Halsizdir 2 . Kuşu Çok Rahatsz Etme Kafesin Kapısını aç Kendi Çıksın Kendi Girsin Yinede Girmiyorsa Işıgı Kapatın Ev Karanlık Olunca Karanlıkta Görmeyecektir Patmagınızı Gögüsünün Önüne Koyun o Parmagınıza Çıkacaktır o Şekilde Kafese Koyun Kuşu Hiç Bir Şekilde Avuçlamayın.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 14:47 -->-> Daha önceki mesaj 14:47 --

Sürekli Kabarık Duruyorsa Üşütmüştür Ceryandamı Kaldı

5. Mehmet Bağcı

Mehmet Bağcı New Member

Beğenileri:
    0
    sürekli kabarık durmuyor kuşum sanırım tüy dökümünde tüy dökümün önlemek için ne yapmalıyım

Sayfayı Paylaş