Karadeniz Pet

yardımınıza ihtiyaçım var

onur kartal

Meraklı Üye
iki erkek muhabbet kuşum vardı yanına iki tanede dişi kuş aldım ama dişiler aldıgımdan beri hiç ses çıkarmadan öle tünekte duruyor erkek yanasıncada kovalıyor.
* Nasıl bi yol izlemem gerek yardım edebilirseniz sevinirim

şimdiden çok teşekkür ederim

alırken satıcı yaşı için eş yapmaya hazır dedi bugun üçüncü günü
fotograflar

iki erkek muhabbet kuşum vardı yanına iki tanede dişi kuş aldım ama dişiler aldıgımdan beri hiç ses çıkarmadan öle tünekte duruyor erkek yanasıncada kovalıyor.
* Nasıl bi yol izlemem gerek yardım edebilirseniz sevinirim

şimdiden çok teşekkür ederim

Sadece sabır yolunu izle dişiler nazlıdır ve zor eş seçerler ayrıca yeni yerlerine alışması 10 gün sürebilir beklemeni tavsiye ediyorum.

Resim olursa daha iyi yorumda yapabiliriz.
senin dişiler çok ufak yahu :D

Moderatör tarafında düzenlendi:
o zaman ben dört kuşu da aynı kafeste tutmaya devam ediyorum

o zaman ben dört kuşu da aynı kafeste tutmaya devam ediyorum

o konuda birşey diyemem gözlemlen gerekiyor erkekler kızışmış dişilere çok baskı yapacaktır büyük kavgaalr olmazsa ayırma ama ustalarda bi yorumlasın yanlış bilgi vermeyeyim.

erkekler akızıştıı için aldım dişileride ama onlarda ufak çıktı az önceki arkadaş yorumda öle dedi

dişilerin kızışma süresi nedir acaba?

ozaman buyuk bir kavga çıkmazsa kafeste 4ü bir yerde tutuyorum

Kafesin büyük ise hepsi bir yerde kalsın. İyi gözlemle ama. Bildiğim kadarıyla dişiler eş seçiyorlar. Sanırım dişileri ceresi kahverengiye dönmeden çiftleşmiyorlar. Erkekler çok ısrarcı olursa da dişiler hırpalıyor erkekleri. Dişiler ufaksa eğer biraz uzun sürer yumurtlaması. Mama tarifleri var sitede onlardan takviye yap. Hayırlı olsun.

tamamdır saolun herkeze yorumlar için teşekkür derim yardımlarınızdan dolayı

Geri