Karadeniz Pet

Yardımm !!

veysel boz

Meraklı Üye
4-5 aylık dişi muhabbet kuşum var alalı 1 hafta oldu kuşlar çok bizim buralarda karşı apartmanda muhabbet kuşları var sesleri falan geliyo yada serçe sesleri duydukça veya saldığım zaman aynanın önüne konduğu zamanlar neşeleniyo ses duymadı mı yada aynaya konmadı mı yemliğin üzerinde durup ne ses çıkarıyo ne hareket ediyor saatlerce put gibi duruyor elime geliyor ölü gibi duruyor aynanın karşısına götürüyorum çıldırıyor yanına arkadaş almalımıyım yoksa alışır mı bilgisi olan arkadaşlarda cevap bekliyorum :confused:

kardes tek kardiginda oyle duruyr diyosunda tek kalfiginda kiminle konusacakki mecburen susuyr ama evcillesriririm diyosan o zaman zaten kendine gelir yok evcillestiremem diyosan bir arkadas alman sart

peki bildiğiniz internet üzerinden hesaplı kafes satan bi site varmı pahalıda buradaki petshoplar resimdeki kafese 40 lira verdim bi boy büyüğüne 100 lira derler artık :)

40 lirami masallah bizim burda bundan buyk 30a satiyrlar kardes el becerin varsa kendin yap derim daha guzel oluyr

4-5 ay dişiler için geç bir vakit erkek olsa olsa biraz vaktin olurdu ama 1-2 aya dişi kızışır ısırmaya başlar tam eş alman için vakit gelmiş...

Geri