petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Yardımm !!

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve veysel boz tarafından 9 Haziran 2015 başlatılmıştır.

1. veysel boz

veysel boz New Member

Beğenileri:
    0
    4-5 aylık dişi muhabbet kuşum var alalı 1 hafta oldu kuşlar çok bizim buralarda karşı apartmanda muhabbet kuşları var sesleri falan geliyo yada serçe sesleri duydukça veya saldığım zaman aynanın önüne konduğu zamanlar neşeleniyo ses duymadı mı yada aynaya konmadı mı yemliğin üzerinde durup ne ses çıkarıyo ne hareket ediyor saatlerce put gibi duruyor elime geliyor ölü gibi duruyor aynanın karşısına götürüyorum çıldırıyor yanına arkadaş almalımıyım yoksa alışır mı bilgisi olan arkadaşlarda cevap bekliyorum :confused:

2. Ahmet SARUHAN

Ahmet SARUHAN New Member

Beğenileri:
    0
    kardes tek kardiginda oyle duruyr diyosunda tek kalfiginda kiminle konusacakki mecburen susuyr ama evcillesriririm diyosan o zaman zaten kendine gelir yok evcillestiremem diyosan bir arkadas alman sart

3. veysel boz

veysel boz New Member

Beğenileri:
    0
  4. Gokhan ERKAN

Gokhan ERKAN New Member

Beğenileri:
    1
    Kafes kucuk dostum. Kafesi buyut es alacaksan.

5. veysel boz

veysel boz New Member

Beğenileri:
    0
    peki bildiğiniz internet üzerinden hesaplı kafes satan bi site varmı pahalıda buradaki petshoplar resimdeki kafese 40 lira verdim bi boy büyüğüne 100 lira derler artık :)

6. Ahmet SARUHAN

Ahmet SARUHAN New Member

Beğenileri:
    0
    40 lirami masallah bizim burda bundan buyk 30a satiyrlar kardes el becerin varsa kendin yap derim daha guzel oluyr

7. serhat usta

serhat usta New Member

Beğenileri:
    0
    4-5 ay dişiler için geç bir vakit erkek olsa olsa biraz vaktin olurdu ama 1-2 aya dişi kızışır ısırmaya başlar tam eş alman için vakit gelmiş...

Sayfayı Paylaş