petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Yardimm

Konusu 'Muhabbet Kuşu Sağlığı,Hastalıkları ve Tedavi' forumundadır ve mehmetakif038 tarafından 6 Ağustos 2015 başlatılmıştır.

1. mehmetakif038

mehmetakif038 New Member

Beğenileri:
    0
    Kuşlarım su gibi ishal suluğuna kahve koydum patates haşla masida kuşlarım yemiyor çok halsizler diğer kuşum ishal olupta ölmüştü ne yapmalıyım lütfen yardımcı olsaniz...

2. KORDON

KORDON Active Member

Beğenileri:
    2
    Kanarya yemı verın sadece gecene kadar. Gecmesede avıadre ılac verın. Kac gundur ıshal?

3. mehmetakif038

mehmetakif038 New Member

Beğenileri:
    0
    Ben kuşu dün adımda geldi geleli halsizler ve su gibi ishaller

4. KORDON

KORDON Active Member

Beğenileri:
    2
    Ortam degısımı sebebıyle 1-2 gun ıshal normal.

5. mehmetakif038

mehmetakif038 New Member

Beğenileri:
    0
    Kuşlar çok halsiz şimdi hızlı tedavi için evde ne yapabilirim lutfenn

6. Aysu GÖKTÜRK

Beğenileri:
    18
    Suyuna kahve koymayın.Kafein kuşlar için zararlıdır.Bir kuşun yine ishal sebebi ile kullanılan kahveli suya kötü tepki verdiğini okumuştum.Onun yerine bir avuç pirinç haşlayın.Daha sonra pirinci haşladığınız bu suyu süzüp suluğuna koyun.24 saatte bir tazesini yapmalısınız ama.İshale iyi gelir.Ayrıca ishale en iyi gelen aspur(kanarya yemi)dir.Yemine bol miktarda karıştırın ya da yemi tamamen aspura çevirin.Kuşlarınbirkaç güne eve ve ortama alışmaları,dolayısıyla ishallerinin geçmesi lazım.Bu süre geçtiği halde ve siz bu doğal yöntemleri uyguladığınız halde iyiye gitme olmazsa o zaman ilacı düşünürsünüz.Sulphamezathine tavsiye ederim bu durumda.

7. Gokhan ERKAN

Gokhan ERKAN New Member

Beğenileri:
    1
    Ben reflor kullanıyorum doğal yollardan geçmediği zaman. Normalde insanlar içindir. Ben paketi 2'ye bölerek hem suluğuna, hem de oral yoldan veriyorum. Şu ana kadar etkisini gördüm.

8. Bersanreis

Bersanreis New Member

Beğenileri:
    0
    Muhabbet kuşları kahve yiyince veya içince ölur

SM-G313HY cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Sayfayı Paylaş