Karadeniz Pet

Yardimm

mehmetakif038

Yeni Üye
Kuşlarım su gibi ishal suluğuna kahve koydum patates haşla masida kuşlarım yemiyor çok halsizler diğer kuşum ishal olupta ölmüştü ne yapmalıyım lütfen yardımcı olsaniz...

Kanarya yemı verın sadece gecene kadar. Gecmesede avıadre ılac verın. Kac gundur ıshal?

Ben kuşu dün adımda geldi geleli halsizler ve su gibi ishaller

Kuşlar çok halsiz şimdi hızlı tedavi için evde ne yapabilirim lutfenn

Suyuna kahve koymayın.Kafein kuşlar için zararlıdır.Bir kuşun yine ishal sebebi ile kullanılan kahveli suya kötü tepki verdiğini okumuştum.Onun yerine bir avuç pirinç haşlayın.Daha sonra pirinci haşladığınız bu suyu süzüp suluğuna koyun.24 saatte bir tazesini yapmalısınız ama.İshale iyi gelir.Ayrıca ishale en iyi gelen aspur(kanarya yemi)dir.Yemine bol miktarda karıştırın ya da yemi tamamen aspura çevirin.Kuşlarınbirkaç güne eve ve ortama alışmaları,dolayısıyla ishallerinin geçmesi lazım.Bu süre geçtiği halde ve siz bu doğal yöntemleri uyguladığınız halde iyiye gitme olmazsa o zaman ilacı düşünürsünüz.Sulphamezathine tavsiye ederim bu durumda.

Kuşlarım su gibi ishal suluğuna kahve koydum patates haşla masida kuşlarım yemiyor çok halsizler diğer kuşum ishal olupta ölmüştü ne yapmalıyım lütfen yardımcı olsaniz...
Ben reflor kullanıyorum doğal yollardan geçmediği zaman. Normalde insanlar içindir. Ben paketi 2'ye bölerek hem suluğuna, hem de oral yoldan veriyorum. Şu ana kadar etkisini gördüm.

Muhabbet kuşları kahve yiyince veya içince ölur

SM-G313HY cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Geri