petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Yarın eş alıcam yardım

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve mirabeylice tarafından 2 Mayıs 2014 başlatılmıştır.

1. mirabeylice

İngiliz kırığı dişiye hangi ırk kuş olur? küçük bi yerde yaşıyorum geneldede hep yerli yada pakistan var napmalıyım :(

2. Levent Sayar

Erkegin dişiden baskın ve iri olması işinizi kolaylastırır diye dusunuyorum.Yerlide pakistanda minyon kalır egerki gerçekten ingiliz kırmasıysa bi fotografını atabilirseniz daha kolay yardımcı olabilir.z

3. Kadir SEZGİN

Altın Üye

Beğenileri:
    1
    Genelde yerli varsa iri bir yerli bulabilirseniz iyi olur. Aslında pakistan hariç hepsini tavsiye edebilirim :) Yalnız iri olsun.

4. Yusuf ŞANLI

Erkek olsaydi disi yerli olurdu ama ingiliz kirigi disiye yerli erkek kucuk kalabilir en azindan cek bulabilirsiniz diye dusunuyorum

5. Levent Sayar

Bence yine siz bir ingiliz kırıgı erkek bulmaya calısın.İşiniz daha kolay olur oyle olursa egerki

6. Mehmet ÖZEL

Mehmet ÖZEL Active Member

Beğenileri:
    0
    Yerli yada pakistan olmaz erkek kuşunuz dişiden biraz iri olursa daha iyi olur.

7. Muhammed AKKAYA

Muhammed AKKAYA New Member

Beğenileri:
    0
    Bence iri bi çek bulabilirseniz daha iyi olacaktır diye düsünüyorum

8. mirabeylice

yok malesef başka bahara kaldı kuşuma eş almak :(

9. g0rky06

g0rky06 Active Member

Beğenileri:
    19
    Hayırlısı ozaman bekleyin biraz daha

10. Levent Sayar

Acele giden ecele gider illaki bulursunuz buna eminim.Sabredin biraz.

11. tolga arslan

tolga arslan New Member

Beğenileri:
    0
    ingiliz kırığını verebilirseniz güzel bi çift alın. veya başka bi kafes alıp başka bi çift.

12. mirabeylice

başka çiftimde var birde ingiliz kırığım var ayrı kafesteler ama buda kzııştı ondan almak şstemiştim

Sayfayı Paylaş