Karadeniz Pet

Yarışma Başlıyorrrrr

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Yarışmanın adı 14 şubat sevgililer günü yarışması fakat benim hayatımda biri olmadığı için eğer olurda hediye bana çıkarsa telefon benim olmuş olacak :p :) Zaten çok ihtiyacım var böyle birşeye :) Hayırlısı olsun diyelim.

Sevgilisi olup da hediyeyi kazanacak olan biri olursa vayy haline :) Özellikle de evli çiftler varsa aramızda onlardan birine çıkarsa kadın milletinden alabilmeniz biraz zor :p

bu yarışmaya katılma şartlarından birini de ben söyleyim o zaman
sevgilisi olan katılabilir desek

Murat'cım dur etme eyleme sevgilimiz yok henüz. Ama telefona da ihtiyacımız var :)

Güzel ödül :)
İnşallah bu yarışmaya katılabilirim. Diğerine 100 mesaj kuralı olduğu için katılamamıştım :)

GT-N7100 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

bana çıkarsa sağlam bir kafes+yem+kuşlarla hemen takas edebilirim :D :D :D

yeni yarışma hayırlı uğurlu olsun murat bey
başarılar

bana çıkmaz pek şansım yoktur ama çıkarsa abime hediye etmek istiyorum :)

muhammet abi ben hediye çok severim merakla bekliyoruz yarsımayı cici ve boncukta selamlar söylüyorlar

muhammet bey kesenin ağzını açmış hadi hayırlı olsun sitedeki üye arkadaşlarda arkadaşlarına lütfen siteyi tanıtsınlar....

14 Ocak'da yarışmamız başlamış olacak. Yarışma konusu açıldığında tüm detaylar konuda yer almış olacak. Merak etmeyin çok kolay olacak herşey ;)

Bu arada yarışmamız 10 Şubat'da sona erecektir.

Yeni yarışmamız hayırlı olsun, tam gününe denk gelmiş eşimin doğum günü 14 şubat :)

Hayırlı olsun bir önceki yarışmadaki başarımı yakalamak istiyorum :)

Hadi bakalım hayırlı olsun :) oldukca yaratıcı bir fikir :)

Hadi bakalım hayırlısı olsun iyi düsünmüssün muhammet senin kadar üyelerini düsünen site sahibi var mı acaba ;)

GT-I8150 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...