Karadeniz Pet

Yaş ve Çiftleşirlermi

yaş tahmini yapamıcam ama kızışmış duruyorlar öpüşme yem kusma ws şeyler varsa kuşları rahatsız olmıcakları biyere koysan daha iyi olur.
(Bu arada dişinin tek tırnağı yok sanırım fotoda öle gördüm)

İkisi de 1 yaş civarı. Lütfen bu zamanlarda rahatsız etmeyin, yerlerini değiştirmeyin, sessiz sakin olsun, odaya salmayın ve sabırla bekleyin. Mama ve vitamin takviyesi de yapabilirsiniz. Umarım en yakın zamanda yavrulara kavuşursunuz.

İkisi de 1 yaş civarı. Lütfen bu zamanlarda rahatsız etmeyin, yerlerini değiştirmeyin, sessiz sakin olsun, odaya salmayın ve sabırla bekleyin. Mama ve vitamin takviyesi de yapabilirsiniz. Umarım en yakın zamanda yavrulara kavuşursunuz.
Sesli ortamdaydilar sessiz bi odaya aldim sorun olurmu

Sesli ortamdaydilar sessiz bi odaya aldim sorun olurmu

Keşke değiştirmeseydiniz yuvaya girip çıkıyormuş da. Neyse şimdiki etapta çok fazla ilgilenmemeye çalışın kuşlarla. Yem, su ve mamalarını (haftada 1-2) verin. Kafeste mutlaka kalamar bulundurun.

Odanin yapisi sicak kuslar da yerde ve odaya fazla girmiyoruz obyuzden cok nadiren aksamlari aydinlik oluyor

Mavi kuşta bir sorunmu var hastalığı filan hiç daha önce yavru alındımı acaba ayrıca yeşilin ceresini çekermisin bana erkek gibi geldi pembe cere

Mavi kuşta bir sorunmu var hastalığı filan hiç daha önce yavru alındımı acaba ayrıca yeşilin ceresini çekermisin bana erkek gibi geldi pembe cere

Aslında biliyor musun bende yeşilden şüphelendim ama kahverengi gibi geldi o yüzden bir şey diyemedim. Çok net değil foto.

Yesil kiz da atarim birazdan cere fotosunu maviyi daha yeni aldim mantar baya vardi teramisi surdum simdide vazelin surdum

Yesil kiz da atarim birazdan cere fotosunu maviyi daha yeni aldim mantar baya vardi teramisi surdum simdide vazelin surdum

Mavide sorun olduğunu biliyorsanız tamam bir diceğim yok ama yeşil erkek bana kalırsa fotograf cekıp effect eklemeden koyarsan iyi olur

Geri