petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

yaşını ve cinsiyetine yorumlar bekliyorum lütfen

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve polatserkan85 tarafından 26 Ağustos 2015 başlatılmıştır.

1. polatserkan85

polatserkan85 New Member

Beğenileri:
    0
  2. raptorap12

raptorap12 New Member

Beğenileri:
    0
    kuş dişi 3-4 aylık vardır tahminimce daha bilgili birisi yorum yapacaktır güle güle besleyin

3. Barkın Akdal

Beğenileri:
    0
  4. polatserkan85

polatserkan85 New Member

Beğenileri:
    0
    Moderatör arkadaşlar yorum yapsın lütfen Kafayı yiyen petshopdan erkek Diye alıyorum dişi diyorsunuz dişi diye alıyorum erkek diyorsunuz nasıl anlıcaz

5. raptorap12

raptorap12 New Member

Beğenileri:
    0
    Cere tek renk degil ortada beyazlik var o yuzden dişi yaşını da gozlerde beyazlık olmadı icin 3-4 aylıktır dedim fakat dediginiz gibi daha yetkili birisi yorum yaparsa sizin icin daha iyi olucak sanırım:D

6. Gokhan ERKAN

Gokhan ERKAN New Member

Beğenileri:
    1
    Albino lutinolarda cinsiyet olayi ters ve karisiktir biraz. Bu sebepten ki kusun erkek olma ihtimali yuksek. Kusu uzaktan da bir resim cekersen yas icin de birseyler soylenebilir.

7. polatserkan85

polatserkan85 New Member

Beğenileri:
    0
    Bir de bu barkın Akdal arkadaş herkesin sorusuna bir yorum yapıyor bilip bilmeden Admin arkadaşlar dikkate alırsa sevinirim hevesli arkadaşların canını sıkıyor

Sayfayı Paylaş