petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Kırma dişi albino kuşu ve kırma erkek muhabbet kuşum var ıkısıde 1 yasını gecmıs

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve albinoo tarafından 19 Ocak 2014 başlatılmıştır.

1. albinoo

albinoo Guest

Yerli albino dişi kuşum var erkek kuşumda yerli.dişi kuşum 1 aydır bende ıkısıde 1 yaşını gecmıs durumda eş tutular hıc kavga ettıklerını gormedım fakat erkek bacagını dişiye atmaya calısınca dişi kızıyor ben yavru almak ıstıyorum bu 3. Dişi kuşum diğerleri yaslarında degıllerdı ve sabırsızım erkek 1 senedir bende ne yapmam gerekıyo lutfen yardım edın haslanmıs yumurta asıyorum kafese neler yapmam lazım :(

2. Volkan SARSAN

Volkan SARSAN New Member
    Altın Üye

Beğenileri:
    0
    Kardeşim en önemlisi burdaki üstadlar öğrendiğim sabır .Siz 2-3 günde bir mama hazırlayıp verin ve yemlerine 2-3 günde bir nijer tohumu koyun ve zamana bırakın.İnşallah en kısa sürede tüyleri kadar yavru alırsınız.

3. albinoo

albinoo Guest

nasıl bır mama hıc hazırlamadım yazarsanız sevınırım cevap için tesekur ederım

4. Volkan SARSAN

Volkan SARSAN New Member
    Altın Üye

Beğenileri:
    0
  5. albinoo

albinoo Guest

teşekur ederım hemen yapacagım havuc ve brokolı olmasa sorun olurmu

6. Volkan SARSAN

Volkan SARSAN New Member
    Altın Üye

Beğenileri:
    0
    Yumurta ve havuç olsa bile yeterli olur.

7. albinoo

albinoo Guest

teşekkür ederim hepsini buldum yaptım yemlıge koydum normal yem yok sadece mama var ama hıc alıskın degıller umarım yerler

Sayfayı Paylaş