Karadeniz Pet

yaslari kac acaba

Erkek olan 6 aydan büyük dişi olan ise 3 yada 4 aylık

[QUOTE="Mehmettrk, post: 508562, fotoğraftan görebildiğim kadarıyla küçük olmadığı belli. Peki dişi olan için ne dediler

İlginç ya sanki daha küçük gibi görünüyor ben mi yanılıyorum? Merak ettim başkaları ne düşünüyorlar acaba

Merhaba alakasız olacak ama soracak kimsem olmadığı için yardım istiyorum 2 muhabbet kuşumuz var bugün kafeste 2 adet yumurta bulduk yerde duruyordu yuvalık vardı içine pamuk koydum dişi içine giriyor diğer 2 yumurtayı yuvalığa koysam olur mu acaba hiç bir yerden bilgi alamadım yardımcı olur musunuz

Yuvaligin içinden pamuğu çıkarın talas varsa bi parmak koyun yoksa kum koyun yumaurtalari koyun ciftlesmis iseler kuş 2 gün arayla toplam 4 yada 5 yumurta yapar yapmazsa kızgınlık yumurtası olabilir

Erkek 1 yaşından büyük. Kafa tüyleri açılmış. 1 yasindan 10 yasina kadar muhabbet kuşunda yaş tahmini yapmak pek mümkün değildir. Kuşun duruşu ayaklarindaki pullanmalar bir tahmin şansı verse de kesin konusmak mumkun olamaz. Bu ancak dna testiyle mumkyn olur. Yani kusunuz 1 yasinda olabilcegi gibi 5-6 yasinda da olabilir. Bunu bilemeyiz.
Dişi olan ise henuz 3 aylık falan. Kafasındaki cizgiler duruyor. Yani en az 4 ay kadar bekleyin ki dişi ancak çiftleşebilecek olgunluğa erişsin

Merhaba alakasız olacak ama soracak kimsem olmadığı için yardım istiyorum 2 muhabbet kuşumuz var bugün kafeste 2 adet yumurta bulduk yerde duruyordu yuvalık vardı içine pamuk koydum dişi içine giriyor diğer 2 yumurtayı yuvalığa koysam olur mu acaba hiç bir yerden bilgi alamadım yardımcı olur musunuz
Öncelikle kendi konunuzu açar ve fotoğraf eklerseniz daha çok insan yardimci olacaktır. Yuvaya pamuk koymak hic dogru bir hareket olmamış. Kuşun ayagı takilabilir. Pamugu alın. Hamster talaşi varsa talaş koyun. Yoksa hic birsey koymayin simdilik. Yumurtalari alin yuvaliga koyun.
Ayrica tabanda 2 yumurta bulmuşsunuz. Bu yumurtalar 2 gün arayla gelir. Farketmediniz mi 2 gündur yumurtladigini?
Umarim yardimci olabilmisimdir. Yeni konu acarsaniz daha cok bilgi edinebilirsiniz. Keyifli hobiler

İnsanlar çok yalancı olmuş yavru alınmış takım su an dinlendiriyorum diyorlar birde

Bu diziden daha önce yavru alınmış olabilirmi sizce

Geri