petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Yasli disi yavrulattirma

Konusu 'Muhabbet Kuşu Bakımı ve Beslenmesi' forumundadır ve Selim Savas tarafından 17 Haziran 2015 başlatılmıştır.

1. Selim Savas

Beğenileri:
    1
    merhaba arkadaslar,

aranizda hic yasli cift yavrulattiran yada tecrübe edinen oldumu? benim 6 yasindaki jumbo disi cok kemirgen ve yavrulama belirtileri var. erkegi ise 4 yasinda.

kuslar yaslarina nazaran masallah cok aktifler,hele disinin tünekte 360 derece takla atmasi hayret ettiriyor beni.:D

#1 Selim Savas, 17 Haziran 2015
    Son düzenleme: 17 Haziran 2015
  2. Mustafa AKÇAKAYA

Beğenileri:
    0
    Şuan 3,5 yaşındaki dişi kuşumun 4 yumurtası var ilk kuluçkasını geçiriyor.Erkek 9 aylık.Yumurtalar dolu mu ? bilmiyorum.Kuş bir daha yatmaz diyerek yumurtalara fenerle bakmadım.Dişilerde 4 yaşına kadar yavru alındığını biliyorum.4 yaşından sonra yavru alsanız bile hepsi yaşamayabilir veya dayanıksız olabilirler.6 yaşındaki dişiden verimli yavru alacağınızı sanmam ama denemekten zarar gelmez.

#2 Mustafa AKÇAKAYA, 17 Haziran 2015
    Son düzenleme: 17 Haziran 2015
  3. Selim Savas

Beğenileri:
    1
    Yuvaya girmeye basladi, kus o yasa ragmen cok aktif. Bakalim ne olacak...

Sayfayı Paylaş