Karadeniz Pet

Yavru alamıyorum Ercan UÇAR Bey

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
o zaman git kendi konunu ac oraya yaz

hadi kardesim yaws

Yavru alamamanın birçok sebebi olabilir. El değişikliğinden kaynaklanan beslenme düzeni, yem, mama ve vitamin değişikliği, kafesin bulunduğu ortam konumu ve gürültüsü, stress vb. gibi birçok nedenden dolayı yavru alamıyor olabilirsiniz. Kuşu aldığınız şahıs da tutup kuşlara vazektomi yaptırmayacağına göre sizde de kusur olabilir. Rencide ve rahatsız edici bir konu, üslup da aynı zamanda önemli.

Son düzenleme:
kimsenin açtığın konuya yorum yapmasını istemiyorsan, konu açıp bütün forumu huzursuz etmeyeceksin birader. ben konu açmadan yorumumu buraya yazıyorum. hoşuna gitmediyse yolun açık olsun hadi....

bak kardes 6 aylık uyesin 19 tane mesajın var 3 tanesi bu konuya yedek hesapmısın nesin anlamadım

ben yasadıklarımı yazdım yavrusunu aldıgım cift diye verdi 1 yılda 15-2 yumurta yaptı hiçbirisi döllenmemiş anladın mı mevzuyu

mesaj atıyorum forumdan cevap yok

sende kalkmıssın abuk subuk yorum yapıyorsun

:mad:

ne saçma bir yaklaşım? kuş dölleyemediyse burada Ercanın kabahati ne? başını omu tutacaktıki? ne güldüm be yazınıza :))

bak kardes 6 aylık uyesin 19 tane mesajın var 3 tanesi bu konuya yedek hesapmısın nesin anlamadım

ben yasadıklarımı yazdım yavrusunu aldıgım cift diye verdi 1 yılda 15-2 yumurta yaptı hiçbirisi döllenmemiş anladın mı mevzuyu

mesaj atıyorum forumdan cevap yok

sende kalkmıssın abuk subuk yorum yapıyorsun

:mad:

yav hee tamam.. abuk subuk konuya abuk subuk mesaj... yok 6 aylık üyeymişim yok bilmem ne. ben 6 yıldır bu hobinin içindeyim, sadece 2 muhabbetten 20 lik koloni oluşturdum Allahın İzniyle...

"Ne Ekersen Onu Biçersin"

yav hee tamam.. abuk subuk konuya abuk subuk mesaj... yok 6 aylık üyeymişim yok bilmem ne. ben 6 yıldır bu hobinin içindeyim, sadece 2 muhabbetten 20 lik koloni oluşturdum Allahın İzniyle...

"Ne Ekersen Onu Biçersin"

eyi allah rast getirsin

sen 20 koloninle ugras kardes milletin abuk subuk konusuna yorum yapma

laf kalabalıgından baska birsey değil yaptıgın

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 05:58 -->-> Daha önceki mesaj 05:51 --

ne saçma bir yaklaşım? kuş dölleyemediyse burada Ercanın kabahati ne? başını omu tutacaktıki? ne güldüm be yazınıza :))

yavrusunu aldım dediği kustan 4 kuluçkadan ortalama 15-20 yumurtadan hiçbirisini erkek tutturamıyorsa

söylediklerini gözden gecir sonra gülmene devam edersin :p:):D:D:D:D:D:D

Saticiya yalanci muamelesi yapmak cok yanlis bir sey. Ben iste kimseye garanti vermem bu konuda cunki bende yumurtlayan kus sende yumurtlamayabilir sana gelir sitrese girebilir

Sizin kuslaRa gelecek olursak gerekli vitaminleri verdinizmi hangi ilaclari kullaniyorsunuz e vitamini s vitamini k vitamini a vitamini aminoasit herseyi mamasi tammi ?

ALLAH hepinizden razı olsun .. Beni anlayan anladı sanırım artık bu konunun üzerinde durup daha çok canımı sıkmak istemiyorum .... Ben tekrar sölüyorum 26 yaşındayım ve bu yaşıma kadar boğazımdan tek kuruş haram para geçmedi allahın izniyle geçmezde . Bu işden para kazanan yada bu işi yapan bir adam da değilim çok şükür güzel para aldığım bir işim ve gelirim var burda amaç aldığım emek verdiğim kuşu bedava vermektense zararına da olsa satmak olmuştur benim için ... Ve her seferinde zarar etmişimdir dediğim gibi kesinlikle bu hobiden cebime 1 lira kar girdiyse adam değilim ... Kapım herkeze açık çay içmeye muhabbet etmeye herkes buyursun evime gelsin şu anda 1 tane kuş varsa en adi şerefsiz evladıyım ama vitaminler mamala yem ve bir sürü kaliteli malzeme var neden beslediğim kuşda hiçbir masrafdan kaçınmadığım için . eğer ben bu kuşlardan para kazanmak istesem 1 kuşa gidip okadar para harcamam . Herşey bir kenara asıl konumuza gelelim ...

Hak yemekden çok iftira atmak da çok büyük günahdır sayın mehmet . Ben sana hertürlü kuşun arkdasındayım diyorsam boş konuşmuyorum tekrar numaramı veriyorum sana 05395957337 ararsın bir derdin varsa hallederiz.

Kuşa yem su verip hadi yavrum doğr demekle olmuyo bu işler . Kuşları istanbuldan gaziantepe gönderdik o kadar yol gittiler acaba stresdenmi oldu acaba erkeğin anüsündeki tüylermi döllemesini engelliyo acaba vitamin takviyesi yapmalımıydım sorularını kendine sormak yerine 1 sene sonra cıkıp bu arkdaşdan kuş almayın diyorsun ... Gerçi kuş yok olsada keşke almasalar . Bu hangi kitapda yazar hangi delikanlılığa sığar ? soruyorum sana ?

Sıkıldım artık bu insanlardan yemin ediyorum sıkıldım. bana hala 6 ay önce msj attım cvp vermedin diyorsun be arkdaş sen dün yediğin yemeği hatırlıyormusun ? Ben 1 yıl önce bu kuşları sana hobiye ara verdiğim için satıyorum diye kuşları sattım ve hobiye ara verdim aradan geçti 1 koca yıl tekrar heves ettim üyelik şifremi modlardan isteyip giriş yaptım sen bana kalkmış bana cvp vermedin diyorsun.

yazıklar olsun

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...