petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Yavru disi muhabbet kusum

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve VEYSEL MUSTAFA SAHİN tarafından 2 Ağustos 2013 başlatılmıştır.

1. VEYSEL MUSTAFA SAHİN

Dunde konu actim ama tam cevabimi alamadim disi muhabbet kusumun kac aylik oldugunu ve kafesine ne zaman yuvalik takmaliyim bu resmi [​IMG]

2. H. Mehmet YILDIZ

Daha farklı açılardan foto atarsaan daha net cevap alırsınız ama bence daha yavru gibi.

3. VEYSEL MUSTAFA SAHİN

Yeni resimleri koydum yorumlarinizi bekliyorum

4. H. Mehmet YILDIZ

Erkek olduğuna eminim ve 4 4,5 aylık gibi geldi.

5. VEYSEL MUSTAFA SAHİN

Erkekmi :) daha once paylastogim kisiler disi demisti aldigim yerdeki abide disi dedi ama

6. H. Mehmet YILDIZ

ksra bakma kafam karıstı gagasının üsütü mavi gibi gördüm o ara baska kusa bakıyodum ama 4, 4,5 aylık gibi :)

7. Ethem AVCI

Ethem AVCI Member

Beğenileri:
    4
    KArdeşim Kuş 4-6 Aylık Arası Dişi. Yuvalık İçin Erken. Kuş 7-8 aylık olduğu zaman Yuvalığı Takarsın

8. Arslan BEY

dişi bu rengide güzelmiş :)

9. VEYSEL MUSTAFA SAHİN

Cevaplariniz icin tesekkurler acaba yas tatili bittigi zaman taksam sorun olurmu bide yaninda yaklasik 1 yasinda erkek kusum var bir sorun olur mu ayirmakta istemiyorum cunku cok iyi anlasiyolar hatta ciftlesyikleri bipe gordum

10. Onur TOPAL

Onur TOPAL Active Member
    Altın Üye

Beğenileri:
    0
    4 aylık civarı dişi.

11. Erdem DEDE

kesinlikle dişi

12. VEYSEL MUSTAFA SAHİN

Disi oldugunu biliyorum yaninda yetiskin bir erkek var bi sorun olur mu ve birde ciftlestiklerini gordum bu yumurta anlamina gelmez dimi diye soracaktim

13. Onur TOPAL

Onur TOPAL Active Member
    Altın Üye

Beğenileri:
    0
    Kuş yavru yumurta yapacagını sanmıyorum.

14. VEYSEL MUSTAFA SAHİN

Sayfayı Paylaş