Karadeniz Pet

Yavru Muhabbet kuşum cama çok kötü çarptı.

• Konbuyu başlatan Semanur05
  • Başlangıç tarihi
S

Semanur05

Guest
Ya yavru muhabbet kuşumu 1 hafta önce almıstım. arada bir çıkarıyodum kafesten duvara çarpıp düşüyodu sonra kafese koydum. 1-2 saat önce tekrar çıkardım camda perde yoktu uçtu ve cama çarpıp yere düştü çok kötü çarptı şimdi ötmüyor ve gözünü kapatıp duruyo ama uçuyo yani kanadına ayaklarına bişi olmamış ve hareket ediyo yeminide ben veriyorum yiyor acaba bişi olur mu ? :( :(

Benimde acemiligimde cok oldu. Bir daha dikkat edin. Belirttiginiz ozellikler varsa sorun yoktur.

Ya yavru muhabbet kuşumu 1 hafta önce almıstım. arada bir çıkarıyodum kafesten duvara çarpıp düşüyodu sonra kafese koydum. 1-2 saat önce tekrar çıkardım camda perde yoktu uçtu ve cama çarpıp yere düştü çok kötü çarptı şimdi ötmüyor ve gözünü kapatıp duruyo ama uçuyo yani kanadına ayaklarına bişi olmamış ve hareket ediyo yeminide ben veriyorum yiyor acaba bişi olur mu ? :( :(

Benim kuşuma da aynı şey olmuştu. Şuan o şok geçirmiştir. Ondan sessiz ve afallamış olur. Ağzından veya burnundan kan geliyor mu? Eğer gelmiyor olsa bile kesinlikle veterinere götürmelisin. Yoksa 2-3 gün içinde kuşunu kaybetme olasılığın yüksek.

Eskisi gibi ötmüyo kuyrugunu çekiyorum az bişi ses çıkartıyo o kadar

Kuyrugunu cekme. Hayvan korkmustur. Birde senden sogumasin.

Yok kan felan gelmiyo kırık felanda yok Sadece ötmüyo kuyrugunu felan çekince ses çıkartıyo acaba korktugundan ötmüyo olabilirmi ;?

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 12:20 -->-> Daha önceki mesaj 12:10 --

d4YbOn.jpg
Şuan ki Durumu Bu Öylece duruyo.

Moderatör tarafında düzenlendi:
Yok kan felan gelmiyo kırık felanda yok Sadece ötmüyo kuyrugunu felan çekince ses çıkartıyo acaba korktugundan ötmüyo olabilirmi ;?

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 12:20 -->-> Daha önceki mesaj 12:10 --

d4YbOn.jpg
Şuan ki Durumu Bu Öylece duruyo.

Yaw niye hayvanın kuyruğunu çekiyosunuz?? Suç sizde veterinere götürün kuşu kaybetmek istemiyorsanız.

şuandan itibaran sesiz sakin bir yere koyun üzerini örtün hayvan dinlensin.yarına çıkarsa bişey olmaz inş.

kan gelmediyse birşey olmaz demeyi isterim amam bir veterinere gösterseniz iyiy olur kendine yarına kadar gelmese... hayvanı rahatsız etme uysun yarına gecer bence şok gecirmiş insanlardada öyle atıyorum tırafik kazası gecirdin ALLLAH göstermesinde :) birşey olmasada insan şok geçiriyor onun gibi :)

Geri