petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Yavru Muhabbetimizin Cinsiyeti Nedir :)

Konusu 'Muhabbet Kuşu Eski Konular ( Kapalı Bölüm )' forumundadır ve fatih kızıl tarafından 14 Kasım 2013 başlatılmıştır.

1. fatih kızıl

2. tarçın ve şaşkın

dişiii kesin dişiii :) ve cok tatlı yawru oldugu ıçın kolayca egıtebılırsınız hemn kapıcaktır :)

3. fatih kızıl

4. Umutcan AĞLAR

Bu elemanın ceresi ne renk? Bende açılmadı da

5. fatih kızıl

6. Emre TURGUT

Beğenileri:
    2
    güzel bir dişi

7. fatih kızıl

güzeldir kendisi yeni gelmesine rağmen alıştık :D bir eş ayarlarız artık ilerde :)

8. Yusuf Kürşat AKKUŞ

Beğenileri:
    231
    Ben fikrimi söylüyorum kesinlikle dişi diyen arkadaşlara da bu cevabım bence ERKEK. Güle güle besleyin

9. fatih kızıl

erkekmi dişimi ikilemde kaldım şimdi

10. Yusuf Kürşat AKKUŞ

Beğenileri:
    231
    Ben erkek olduğunu düşünüyorum.. Daha bilgili forum üyeleri vardır onlarında fikirlerini alırsınız

11. Y.Emre Aydın

maşallah kuşunuz çok yakışıklı erkek :) güle güle büyütün

12. fatih kızıl

erkek demi yanlış olmasın bizde erkek diye almıştık dişiysede kalsın dedik yazık günahtır :)

13. tarçın ve şaşkın

neresi erkk bunun dışı işte

14. Y.Emre Aydın

Fatih bey,

Siz kafanızı karıştırmayın kuşunuz erkek.

15. fatih kızıl

dişi erkek olduğunu başka türlü anlama şansımız varmı peki :)

16. Y.Emre Aydın

Başka türlü anlamak için çeşitli arayışlara girmenize gerek yok. kuşunuz erkek ;)

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 14:20 -->-> Daha önceki mesaj 14:14 --

Birde yanlış anlamadıysam kuşu yavru diye almışsınız ancak gagasından ve gözün irisinden de analışacağı gibi kuş yavru değil. Yavruluğu geçmiş.

17. fatih kızıl

yavruluğu geçmiş derken 2-3 aylık dendi yani yavru değilde küçük annesinden ayrılmış yoksa

18. Y.Emre Aydın

Yem kırmayı öğrenip yuvadan atlayan yani sizin dediğiniz gibi annesinden yeni ayrılan kuşların gagalarındaki siyahlıkdan izler olur sizib kuşda yok yani 2-3 aylıktan daha buyuk gibi.. Gözlerinin içlerinde gri halkalar henuz belirginleşmemiş olur, resimlerde yanlış görmediysem gri halkalar ufak ufak belirginleşmeye başlamış. Kafasındaki çizgiler öne kadar olur sizin kuşunuza kaybolmaya başlamış. bunlara dayanarak kuşunuzun yavruluğu geçtiğini düşünüyorum.

ancak bunlar çok önemli değil. önemli olan sevmeniz ki siz oldukça alışmışsınız. maşallah çok da güzel bir kuş. güle güle büyütün. :)

19. fatih kızıl

çok sağolun erkek yani demi yaşı önemli değildi zaten :) alıştık kendisine :D

20. Y.Emre Aydın

erkek. güle güle büyütün:)

Sayfayı Paylaş