Karadeniz Pet

Yavru ölmüş mü c

Nasıl 2. yavrunuz sağlıklı mı? Besleyebiliyor mu anne baba?

merhabalar.
Bilmediğimden soruyorum yumurtadan çıkan yavruyu anne beslemiyorsa biz nasıl ve neyle beslemeliyiz?

http://www.muhabbetkusu.com.tr/thre...en-itibaren-elle-besleme-semih-gorcuer.30281/

Bu makale genel bir kanı edinmeniz için faydalı olacaktır. Fakat burada en baştan yeme düşene kadar olan süreci profesyonelce ele almış arkadaş. Ben sadece ilk zamanlar ACEMİLİKTEN KAYNAKLI yavruyu besleyemeyen kuşlara yardımcı olmak adına elle besleme yapılıp takip edilmesi taraftarıyım. Daha sonrasında kuşlar kendileri yavrularını besleyecektir. Elle besleme maması alınıp şırınga yardımıyla makalede de tarif edilen şekilde besleme yapılabilir.

merhabalar.
Bilmediğimden soruyorum yumurtadan çıkan yavruyu anne beslemiyorsa biz nasıl ve neyle beslemeliyiz?
Elle beslemek.icin hazır mamalar ve aparatlar var boy boy en küçükten en büyüğe sıra ile kullanabilirsiniz zaten siz şırınga ile besleyince biraz fazla oluyor oda ona baya bir yetiyor acemilik de geçene kadar devam edersiniz

SM-G955F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Merhaba. 2.yavru gayet iyi annesi besliyor. İlk yavru neden öldü bilmiyorum acemiliğine mi geldi ezdiler mi bilemiyorum. Bu maşallah iyi.
Siz de durumlar nasıl?

Merhaba. 2.yavru gayet iyi annesi besliyor. İlk yavru neden öldü bilmiyorum acemiliğine mi geldi ezdiler mi bilemiyorum. Bu maşallah iyi.
Siz de durumlar nasıl?
Resim göremedim! 2. yavruyu beslemeye başladılarsa alışmışlardır. İlk kuluçkada yaşanan olağan durumlar. Umarım bundan sonrakiler sağlıkla çıkar ve büyürler. Bende bugün, yarın bir problem olmazsa ilk yavrunun çıkışını bekliyorum.

İşte 2.yavrunun dünkü hali.. bugün çekemedim malum annesi pek izin vermiyo. Üşütmemek için geri yatıyo üstüne.
3 gün oldu zaten sizin ilk yavru çıkat het an galiba. İnşallah hiç firesiz büyütür besler yavrularını anne.
Haberlerinizi bekliyoruz :)

Ekli dosyalar

• 20180312_134406.jpg
    20180312_134406.jpg
    1.7 MB · Görüntüleme: 16
Elle beslemek.icin hazır mamalar ve aparatlar var boy boy en küçükten en büyüğe sıra ile kullanabilirsiniz zaten siz şırınga ile besleyince biraz fazla oluyor oda ona baya bir yetiyor acemilik de geçene kadar devam edersiniz

SM-G955F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Eyvallah hocam. Teşekkürler. Yararlı bilgiler.