petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

yavru varken yumurta

Konusu 'Muhabbet Kuşu Bakımı ve Beslenmesi' forumundadır ve Yiğit Eren AYDEMIR tarafından 7 Şubat 2015 başlatılmıştır.

1. Yiğit Eren AYDEMIR

Merhaba arkadaşlar benimbir çift muhabbet kuşum var bunlar birkez çiftleşti ilk seferi opdugu icin acemilikten beş yumurtayida kirdi (murekkep baligi kemigi vs. Veriyordum).Daha sonrabirkez saha ciftlesti 5 yumurta yapti ve 1. Cikti 2. Bosmus kirdi 3. Cikti 4.cikti 5.cikti 1. Yavru 12 gun civarinda tuyleniyor yavas yavas fakat dun bir yumurta daha gordum ne yapmaliyim*ayrica bu yavrular icin ne yapmaliyim mama vs petshopta sari renkli birsey var onu mu katayim yeme veya baska birsey gelismeleri icin lutfen yardim edin!!!!!!

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 13:51 -->-> Daha önceki mesaj 08:08 --

Lutfen yardim edermisiniz ustalar

#1 Yiğit Eren AYDEMIR, 7 Şubat 2015
    Son düzenleyen: Moderatör: 7 Şubat 2015
  2. Rassien

Rassien Well-Known Member

Beğenileri:
    30
    o sarı renkli dediğiniz şeyin resmini koyun ona göre yorum yapalım yanlış bişey olmasın sonra
    birde bazen yavru varken tekrar yumurtlayabiliyorlar

3. Gokhan ERKAN

Gokhan ERKAN New Member

Beğenileri:
    1
    Sarı birşey dediğin mama olabilir mi?

4. Yiğit Eren AYDEMIR

Evet mama diye verdiler kullanmalimiyim

5. Yusuf Kürşat AKKUŞ

Beğenileri:
    228
    Yerinde olsam yumurtladigi her yumurtayı alırdım yavru varken yumurtlar ama 3 5 günlük yavrular varkende iyi sonuç doğurmaz kuslarinizada yumurta maması verin bırakın petshoplardaki hazır mamayi

Sayfayı Paylaş