yavru varken yumurta

Konusu 'Muhabbet Kuşu Bakımı ve Beslenmesi' forumundadır ve Yiğit Eren AYDEMIR tarafından 7 Şubat 2015 başlatılmıştır.

1. Merhaba arkadaşlar benimbir çift muhabbet kuşum var bunlar birkez çiftleşti ilk seferi opdugu icin acemilikten beş yumurtayida kirdi (murekkep baligi kemigi vs. Veriyordum).Daha sonrabirkez saha ciftlesti 5 yumurta yapti ve 1. Cikti 2. Bosmus kirdi 3. Cikti 4.cikti 5.cikti 1. Yavru 12 gun civarinda tuyleniyor yavas yavas fakat dun bir yumurta daha gordum ne yapmaliyim*ayrica bu yavrular icin ne yapmaliyim mama vs petshopta sari renkli birsey var onu mu katayim yeme veya baska birsey gelismeleri icin lutfen yardim edin!!!!!!

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 13:51 -->-> Daha önceki mesaj 08:08 --

Lutfen yardim edermisiniz ustalar

#1 Yiğit Eren AYDEMIR, 7 Şubat 2015
    Son düzenleyen: Moderatör: 7 Şubat 2015
  2. Rassien

Rassien Profesyonel

Beğenileri:
    30
    Yer:
    DENİZLİ
    o sarı renkli dediğiniz şeyin resmini koyun ona göre yorum yapalım yanlış bişey olmasın sonra
    birde bazen yavru varken tekrar yumurtlayabiliyorlar

3. Gokhan ERKAN

Gokhan ERKAN Profesyonel

Beğenileri:
    5
    Yer:
    İstanbul/Beylikdüzü
    Sarı birşey dediğin mama olabilir mi?

4. Evet mama diye verdiler kullanmalimiyim

5. Yusuf Kürşat AKKUŞ

Muhabbet Kuşu Üreticisi

Beğenileri:
    364
    Yer:
    İstanbul/Pendik
    Yerinde olsam yumurtladigi her yumurtayı alırdım yavru varken yumurtlar ama 3 5 günlük yavrular varkende iyi sonuç doğurmaz kuslarinizada yumurta maması verin bırakın petshoplardaki hazır mamayi

Sayfayı Paylaş