Karadeniz Pet

Yavru yem kıramıyor

Mustafa AYDOĞMUŞ

Meraklı Üye
Arkadaşlar merhaba. Dun sahiplendigim yavru muhabbet daha yem kıramıyor ne yapmam lazim kus yuvadan atlayalo 2 gun olmus

Daldari ,aspur vermeyi dene.olmadı kabuksuz yem al şimdilik aç kalmasın.hiç yemezse mecburen beslemeniz gerekiyor.

Yazık ya bebektir o:oops:

Resmini atarsanız yaş tahmini
Evet daha bebek daldari ve aspur yemeye basladi gibi mama yaptim biraz tadına bakti daha uçamıyor cok küçük lütfen yardim edin ne yapmam lazim
eğer yem kırmaya başladıysa biraz sorun yok kabuksuz yem verin biraz yanına ac kalmasın.

Mama yaptim siringayla beslemeye çalışdım yok tadina bakti daha yemedi napicam sastim kaldim kendi kendine ogrenebilirmi

eğer daldarı yiyemiyorsa ya da kanarya yemi, aldiginiz yere gidin verin.

beslemesi kolay olsa da tecrübe ister, şırınga ile olccak iş değil.

besleme apartı da şart ama zaten atlamış.

kırması lazım.

hiçbir şey bilmiyorsanız kabuksuz yem alın biraz idare eder. yanından daldarı, kanarya yemi eksik etmeyin

Mama yaptim siringayla beslemeye çalışdım yok tadina bakti daha yemedi napicam sastim kaldim kendi kendine ogrenebilirmi
öğrenir ama güçten düşmemesi lazım.annesi kabul eder mi artık bilmiyorum ama isterseniz götürün deneyin.birkaç gün daha annesi beslesin.elde beslemek zor bir iş.

Simdi kizil dal dari ufaladim mama kabina koydum kirmaya basladi cok sukur birazda aspur kirmaya basladi bundan sonra daha rahat olur insallah atlattik sanirim

Ya zaten kiramamasi anormal.

Eğer kiramasaydi 30gunluk değil ve yalan söylemiş satıcı derdim. Birazda o yüzden geri götürün dedim.

Kırar elbet hayırlı olsun
Simdi kizil dal dari ufaladim mama kabina koydum kirmaya basladi cok sukur birazda aspur kirmaya basladi bundan sonra daha rahat olur insallah atlattik sanirim

Mobil cihaz Tapatalk pro kullanılarak gönderildi

Ya zaten kiramamasi anormal.

Eğer kiramasaydi 30gunluk değil ve yalan söylemiş satıcı derdim. Birazda o yüzden geri götürün dedim.

Kırar elbet hayırlı olsun

Mobil cihaz Tapatalk pro kullanılarak gönderildi
Satici 2 3 gun ilgilen kafesin altina yem koy dedi. Kus daha küçük insallah iyi olur cevabiniz icin tesekkurler

Geri