petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Yavru yuvadan mı çıkmaya çalışıyor?

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve ROJİN DEMİR tarafından 7 Şubat 2015 başlatılmıştır.

1. ROJİN DEMİR

ROJİN DEMİR New Member

Beğenileri:
    0
    Merhaba, 23 günlük yavru kafasını sürekli yuvadan sarkıtıyor. Bugün yarıya kadar çıktı, hatta anne o şekilde besledi onu. Her an çıkabilir sanırım.
    Çıkarsa geri koyayım mı yuvaya? Ne yapar ki çıkarsa?

2. Kubilay ÇALIKOĞLU

Beğenileri:
    0
    aynı olay benimde başıma geldi 22 günlük yavrum yuvadan atladı ben bıraktıkça yuvaya o atladı en son karışmadım kendisi inip çıkar oldu yuvaya gözlemleyin atlarsa sonradan yuvaya çıkabiliyorsa hiç sorun yoktur ama çıkamıyor aşağıda kalıyorsa her indiğinde bir kaç saat sonra yuvala alırsan daha iyi olur kardeşlerinin yanına

#2 Kubilay ÇALIKOĞLU, 7 Şubat 2015
    Son düzenleme: 7 Şubat 2015
  3. ROJİN DEMİR

ROJİN DEMİR New Member

Beğenileri:
    0
    Arkadaşlar kalktım bugün 24 günlük yavru çıkmış yuvadan. sabah kalktığımda kafes tabanında duruyordu. Ama vahşi biraz. ben hafifçe parmağımı uzattım, kızdı kabardı ısırdı tabi acıtmıyor.
    Sonra babasını da ısırdı babası da korktu. Bir tek annesi gelince istiyor anne de gidemiyor kuşlar korkmuş, bir garip durum. Ne yapayım koyayım mı yuvaya?

4. Yusuf Kürşat AKKUŞ

Beğenileri:
    228
    Koy koy bir sıkıntı olmaz maşallah güzelliklere

5. ROJİN DEMİR

ROJİN DEMİR New Member

Beğenileri:
    0
    Koydum ama kafa hep yuvanın kenarında. Sarkıtıyor kendini arada, bugün yine çıkacak, eminim. Çıkarsa tekrar, ne yapayım? Koyayım mı? :/

Sayfayı Paylaş