petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Yavruda iris.

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve İsmail GÜLPINAR tarafından 25 Ekim 2013 başlatılmıştır.

1. İsmail GÜLPINAR

Beğenileri:
    0
  2. Tuan MAKSEL

daha 1-2 aylık resimde iris bellı olmuyor yanı gozukmuyor.

3. dante25

dante25 Member

Beğenileri:
    0
    ilk resimde yok gibi diğer resimler çok net değil irisi görebilmek için

4. Cem Temiz

Cem Temiz Guest

yavru kuşlarda genelde cizlgiler olur dostum.

5. İsmail GÜLPINAR

Beğenileri:
    0
    Yani okadar belirgin degil ben bile dibine girip bakınca cok zor görüyorum az bir kahve rengilik.acaba bu yavrularda normalmidir.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 17:28 -->-> Daha önceki mesaj 17:01 --

Arkadaslar lütfen yardım edin çok az bir açık renk siyahlık var ama kafasindaki çizgiler tam nasıl oluyor bu yaşı kaç ?
    lütfen yardım edin.

6. hageli

hageli Guest

Kusunuz yavru gagasının ucundakı sıyahlıktanda bellı zaten.Sanırım 1 aylık kadar falan

7. Furkan TOPALOĞLU

hocam merak etmeyin 1-2 aylık bu yakışıklı

8. İsmail GÜLPINAR

Beğenileri:
    0
    Gözüne ışşık tuttugumda beyaz bir iris görünüyor üstü siyah bir beyazlık ama işşık tutulmayıp uzaktan bakıldıgında sip siyah boncuk gibi açaba bu neden. arkadaslar lütfen bir yardım edin kararsız kaldım yavrumu kac aylık konuşurmu ele alışırmı lütfen yardımm.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 17:57 -->-> Daha önceki mesaj 17:42 --

Arkadaslar kuşun gözüne ışşık tuttugumda beyaz bir iris var ama normalde siyah.yavrumu degilmi bilen yokmu.

9. Selahattin GÖKTAŞ

o kadarda olur be abii fazla inceleme sende hayvanın gözünü yaşı belli işte :) konuşur ele de alışır. bebek daha tam eğitilmelik tipe baksana :)

10. İsmail GÜLPINAR

Beğenileri:
    0
    ama cok ilginc gaga siyah alın cizgileri tam ama az da olsa irisi var.

11. Selahattin GÖKTAŞ

ben tek gözü açık gri tek gözü siyah irisli kuşlar gördüm. nedenini de bilmiyorum. şükredelim bence. zaten tamamen siyah göz olur mu ki?

12. İsmail GÜLPINAR

Beğenileri:
    0
    bunun sebebi nedir bilen yokmuuu ?

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 19:01 -->-> Daha önceki mesaj 18:29 --

arkadaslar cevaplarınızı bekliyorum yorumlarınıza göre yaşı büyükse degistirecegim.

13. Selahattin GÖKTAŞ

aga basbaya yavru işte neden güvenmiyorsun. yavru yani.. evham yapıyorsun. rahat ol. bu kadar evhamlı olmak iyi değil.

14. Cengiz ŞENEL

Cengiz ŞENEL New Member
    Altın Üye

Beğenileri:
    0
    istediğin bir cevap varsa onu yazabiliriz :) herkes yavru diyor işte, ışıktan gözün yanılıyor olabilir, iris görünmüyor gözünde, 2 aylık civarında, yani ilgilendikten sonra alışırda konuşurda.

15. İsmail GÜLPINAR

Beğenileri:
    0
    Gözüm yanılmıyor hafiften irisi var ama uzaktan bakınca siyah benim merak ettigim yavruysa neden irisi var.

16. Cengiz ŞENEL

Cengiz ŞENEL New Member
    Altın Üye

Beğenileri:
    0
    O zaman yakından 1-2 resim çekip eklede bizde irisi görelim ve ona göre yorum yapıp sonuçlandıralım olayı
    ;)

17. İsmail GÜLPINAR

Beğenileri:
    0
    şimdi uyuyo kuş ama uzaktan sim siyah yakından cok az belli oluyo .ama kuşun gaga fln siyah alın cizgileri tam ilginc bişey valla :)

Sayfayı Paylaş