petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

yavrular a aylıkken dişi tekrar 4 defa yumurtladı

Konusu 'Muhabbet Kuşu Bakımı ve Beslenmesi' forumundadır ve eshabil tarafından 5 Ocak 2014 başlatılmıştır.

1. eshabil

eshabil Guest

dişim 4 yavruyu 1.5 aylık yaptı, yetiştirdi. ama yine yuvaya girdi 4 defa yumurtladı, hala yuvada çıkmıyor, ne yapmalıyım, yumurtalara baktım boşmu dolumu anlamadım. çiftleşt,klerini görmedim.salma kafes, kafeste yoplam 7 kuş bar, 4 yavru 3 büyük. ne yapmalıyım, yuvayı bozayımmı, kendi haline mi bırakayım, şuan yumurta 4 adet,artabilir, yavrular 1,5 aylık, ne önerirsiniz

2. kartall82

kartall82 Guest

eğer bakabiliyor ise sıkıntı olmaz siz derseniz ki kuşum yumurta ve yavrulara bakmaktan yoruldu biraz dinlendiriyor derseniz yuvalığı kaldırın tabii yumurtalar boş ise yoksa kalsın derim ben

3. eshabil

eshabil Guest

teşekkürler, kuşum tam bir anaç, 1.5 aylık yavrularıyla da ilgileniyor yumurtalarıyla da. yavruların bir, bazen ikisi yumurta olan yuvaya giriyorlar. kardeş kardeş takılıyorlar, tek endişem yumurtaların boş olması(çiftleşmemiş yumurta) boşuna efor sarfetmesi. beklemek en makulu. ya bu arada ne yapacam bu yavruları, satmak lazım, kuşçuyamı satsam, hayırlısı

4. Mert Yildirim

Mert Yildirim New Member

Beğenileri:
    0
    Yem kirdiklarindan emin olunca al kiramiyorlarsa baba hem yavrulara bakar hem disiye merak etme

5. Mehmet Ali ÖZÖĞÜR

Yumurtladigina gore bakar diye tahmin ediyorum.Tabi yumurtalar dollendiyse.

6. garadark

garadark Guest

Son durumu öğrenebilirmiyiz?

Sayfayı Paylaş